محمدرضا فروتن  بازیگر با تجربه سینما و تلوزیون است . محمدرضا فروتن در سریال ها و فیلم های زیادی بازی کرده است . محمدرضا فروتن شایعه عجیبی در فضای مجازی به وجود اورده است  . خبر جنجالی در مورد تغییر جنسیت محمدرضا فروتن را در ادامه می خوانید : 
 
 

پایگاه خبری خبرخوان پلاس صحت این خبر را تایید نمی کند .

 
محمدرضا فروتن تغییر جنسیت داد + فیلم
 

برخی فعالان رسانه ای مدعی تغییر جنسیت محمدرضا فروتن شده اند.

 

ادعای تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در شبکه های اجتماعی بازتاب فراوانی یافته است.

بنابر ادعای برخی کاربران در توییتر، عمل تغییر جنسیت فروتن، دو ماه پیش در آلمان اتفاق افتاده است.

این اخبار درحالی منتشر شده که هیچ منبع مستقل یا نزدیک به فروتن این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.

تکذیبیه // 

وکیل رسمی محمدرضا فروتن با انتشار استوری زیر به شایعات خاتمه داد .

تغییر جنسی فروتن

محمد رضا فروتن من قبل از اینکه وارد سینما Cinema شوم، روان‌شناسی بالینی خوانده بودم و بعد از ۱۷سال دوری از فضای دانشگاه دوباره و به تشویق دکتر افشین یداللهی درسم را تا مقطع دکتری ادامه دادم و خوشحالم که این کار را انجام دادم چون این شروع دوباره خیلی برایم هیجان‌انگیز بود و دیدم که اتفاقا امکان ادامه‌اش خیلی آسان است.

از دنیای این روزهایتان برایمان بگویید.

محمد رضا فروتن: دارم خودم را برای امتحاناتم و آلبوم بعدی‌ام آماده می‌کنم.

چرا رشته روان‌شناسی را انتخاب کردید؟

محمد رضا فروتن: من قبل از اینکه وارد سینما شوم، روان‌شناسی بالینی خوانده بودم

فاصله‌ای که این سال‌ها ایجاد شده بود برایتان سخت نبود؟

محمد رضا فروتن: نه اصلا، برعکس شیرین هم بود و در وجودم آن را احساس می‌کردم. می‌خواستم کیفیت و سطح زندگی‌ام را بالا‌تر ببرم و وقتی دوباره و در یک مقطع بالاتر وارد دانشگاه شدم، درس‌ها و کلاس‌ها خیلی برایم دوست‌داشتنی بودند. به‌هرحال از این اتفاق خیلی راضی هستم.

بعد از تحصیل دوباره در رشته روان‌شناسی نگاهتان به زندگی و انتخاب نقش‌ها چقدر تغییر کرد؟

محمد رضا فروتن: دوست داشتم حین اینکه در سینما هستم درسم را بخوانم بنابراین از سینما دور نشدم و نقش‌هایی را بازی کردم که بعضی از آنها به درسم و فضای رشته‌ام نزدیک بود، مثل نقشی که در فیلم «عادت نمی‌کنیم» داشتم و خب بعضی دیگر از نقش‌هایم خیلی مرتبط نبودند، مثل نقشم در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان که فقط دوست داشتم به خاطر خود رامبد جوان این تجربه را کسب کنم چون خیلی آدم پرانرژی‌ای است و کارهایش همیشه فضای شادی دارند.

امروز نگاهتان در مورد نقشی که در فیلم قرمز داشتید، چیست؟

محمد رضا فروتن:  امروز هم همان نگاه را دارم. من در این فیلم نقش یک آدم پارانویید را بازی کردم و سعی کردم در نقشم این اختلال روان‌شناسی را نشان دهم.

فکر می‌کنید گسستگی و دلواپسی‌های جامعه امروز نشات‌گرفته از چیست؟ برای مثال در دنیای امروز خیانت Cheat و اعتیاد بسیار زیاد شده و خانواده‌های زیادی از این موضوع رنج می‌برند.

محمد رضا فروتن: وقتی نیازهای فرد در دنیای واقعی برآورده نمی‌شود به‌تبع به فانتزی‌های رو می‌آورد که یکی از آنها اعتیاد است. این افراد هیجان‌ها و رویاهایشان را با قرار گرفتن در این دنیای خیالی به دست می‌آورند. اعتیاد برای آنها مسکنی است که بتوانند از مشکلات دور بمانند و فرار Escape کنند. در مورد خیانت هم بحث گسترده است. اگر یک انسان خودش را بشناسد و صداقت داشته باشد، چه با خودش و زندگی و چه با اطرافیان، معمولا این کار را نخواهد کرد. البته لازم به ذکر است که تعریف و تعبیر خیانت در همه جای دنیا یکی است ولی در نهایت فرد با این کار صدمه زیادی به خود و خانواده‌اش می‌زند که باید هزینه‌های آن را بپردازد.

منبع :انتخاب

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد