مانتو شیک و گرانقیمت  بهاره رهنما  جنجال به پا کرده است. به نظر می رسد  بهاره رهنما  خود این تصویر را به اشتراک گذاشته است.

عکس لورفته از لباس منشوری و بدن نما بهاره رهنما به همراه شوهرش + بیوگرافی و عکس

بهاره رهنما پای دیگ نذری با ظاهر نامناسب + عکس

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. به تازگی تصویری از فخرفروشی بهاره رهنما منتشر شده است.

او همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد. 

بهاره رهنما در سینما

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی – نان و عشق و موتور هزار – را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت. اما شاید بازی در فیلم گاوخونی ساخته بهروز افخمی یکی از بهترین فرصتها برای نمایش توانایی هایش باشد. به تازگی اما عکسی با تیتر بی توجهی بهاره رهنما به پروتکل های بهداشتی سوژه شده است.

8QNkUPzt0yKh

ازدواج مجدد بهاره رهنما

ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی جنجال های زیادی به پا کرد و حواشی زیادی درپی داشت. در حالی که هشت روز از زمان انتشار عکس های مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما میگذرد، به جرات میتوان اخبار مربوط به این بانوی هنرمند را یکی از جنجالی ترین خبرهای در رسانه ها دانست.بهاره رهنما به همراه همسرش امیرخسرو عباسی در یک برنامه گفتگویی انجام دادند و درباره ازدواجشان صحبت کردند. فخرفروشی بهاره رهنما عنوان تصویری جدید از این بازیگر است که جنجال به پا کرده است.

بهاره رهنما برای اولین بار بعد از ازدواجش در یک برنامه به همراه همسرش حاضر شد و جزئیاتی از زندگی اش گفت. در ابتدای این گفتگو امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار عکس ها و روانه شدن سیل تماس ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد البته که کسی جرات نمیکرد با من تماس بگیرد اما ما خودمان از انتشار عکس های ازدواجمان بی خبر بودیم. انتشار تصویری جدید از فخرفروشی بهاره رهنما حسابی برای او حاشیه ساز شده است.

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت:بله من د ر42 سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم . قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که میگویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام ، مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد. البته جنجال های این بازیگر به همین نقطه ختم نشد و بی توجهی بهاره رهنما به پروتکل های بهداشتی تازه ترین آن هاست.

بهاره رهنما و همسرش در مراسم عقد + بیوگرافی و تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد