زن جوان که نسرین نام دارد به دنبال کار بود و در فضای مجازی شروع به جستجو کرد تا اینکه با یک آگهی  پرستار  خانگی روبرو شد، یک آگهی وسوسه انگیز با  حقوق  مناسب و همین کافی بود تا نسرین برای کار با  شماره تلفن  مرد جوان تماس بگیرد.

نسرین وقتی دید زوج جوان برای کار از خانه بیرون می روند و تا زمان بازگشت پدر و  پدر  فرزند  خانواده  باید در خانه تنها باشد و از بچه زوج جوان پرستاری کند خوشحال شد و با توجه به حقوقی که قرار بود بگیرد تصمیم گرفت برای شروع کار به خانه آنها برود.

اقدام شیطانی مرد جوان

نسرین به آدرس زوج جوان در جنوب تهران رفت و پس از ورود به کوچه پس کوچه های باریک وقتی به جلوی در خانه رسید زنگ خانه را به صدا در آورد، در خانه باز شد و نسرین وارد خانه شد و منتظر بود که زوج جوان و فرزندشان به سراغش بیایند.

مرد جوان که خسرو نام دارد به سراغ نسرین رفت و در خانه را قفل کرد و نسرین تازه فهمید نیت شومی در یک قدمی اش قرار دارد و خواست که از خانه خارج شود اما دیگر دیر شده بود و خسرو با تهدید نیت شیطانی خود را به اجرا گذاشت و نسرین را هدف  آزار و اذیت  قرار داد.

خسرو پس از اجرای نقشه شیطانی نسرین را تهدید کرد که اگر از او شکایت کند یا درباره این رابطه شوم با کسی حرف بزند فیلم و تصاویرهای نسرین را در  فضای مجازی  منتشر می کند و آبرویش را می برد.

ترس و وحشت زدگی قربانی رابطه شیطانی

نسرین از وقتی که این اقدام شیطانی برایش رقم خورد دیگر آرامش نداشت و شب ها تا صبح با کابوس روز شوم زندگی می کرد و بخاطر تهدیدهای خسرو می ترسید که به پلیس برود تا اینکه یکی از دوستان صمیمی زن جوان به رفتارهای نسرین شک کرد و برای کمک به حال و روز نسرین شروع به صحبت کرد و خواست تا هر اتفاقی برایش افتاده بگوید تا برای رهایی از آن چاره جویی کنند.

نسرین سکوتش شکست و با بغض از اقدام سیاه خسرو پرده برداشت و همین کافی بود تا با راهنمایی های دوستش دل به دریا بزند و به اداره پلیس برود و از خسرو به خاطر اقدام شیطانی اش شکایت کرد.

دستگیری مرد شیطان صفت

بدین ترتیب با دستور بازپرس پرونده تیمی از  ماموران پلیس  برای دستگیری عامل این اقدام شیطانی وارد عمل شوند و تیم پلیسی با اطلاعات به دست آمده و آدرسی که از خانه خسرو داشتند به سراغ وی رفته و خسرو را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

خسرو در همان تحقیقات ابتدایی به اقدام شیطانی اش اعتراف کرد و گفت:  ازدواج  کردم و یک فرزند دارم و مدتی است که در یک پیگ موتوری کار می کن و وضعیت مالی ام بد نیست و تا به حال هیچ کار خلافی نکرده بودم وهمین باعث شد تا برای نشان دادن خودم به همکارانم این نقشه کثیف را طراحی کنم.

وی افزود: یک روز در جمع همکاران و دوستانم درمحل کارم بودیم که هر یک از آنها شروع به تعریف کردن خاطراتشان کردن و خلاف هایی که کرده بودند صحبت می کردند تا اینکه نوبت به من رسید و من هیچ خاطره ای برای تعریف کردن نداشتم که همه همکارانم مرا مسخره کردند.

اقدام شیطانی برای رو کم کنی

خسرو ادامه داد: وقتی دیدم به خاطر اینکه کار خلافی نکردم و مورد مسخره قرار گرفتم ناراحت شدم و تصمیم گرفتم خودم را به آنها ثابت کنم و آنها پیشنهاد دادند اگر می خواهم روی آنها را کم کنم باید یک زن را مورد آزار و اذیت قرار دهم. ابتدا نمی خواستم این کار را انجام دهم اما آنقدر به من سرکوب می زدند که تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم و با آنها برای انجام این کار شرط بستم.

تجاوز وحشیانه 30 مرد به یک دختر ۱۶ ساله در هتل

 

مرد جوان گفت: تصمیم بر آن شد که در مدت زمان 2 هفته ا ی یک زن را هدف آزار و اذیت قرار دهم و برای اجرای نقشه ام به دنبال نقشه بودم.

خسرو افزود: صاحب یک فرزند هستم و همسرم همیشه از من می خواست یک پرستار برای بچه مان بگیریم تا به سر کار برود و همین کافی بود تا به بهانه استخدام یک پرستار طعمه ام را به مخفیگاهم بکشانم، به همین خاطر یک آگهی در فضای مجازی منتشر کردم و زن جوان وقتی به خانه آمد نقشه شوم را به اجرا گذاشتم.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران  پلیس آگاهی تهران  قرار گرفته است .

منبع  : رکنا 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد