دکتر "جعفر سوخته" از پزشکان متعهد استان که از همان روزهای اول شیوع کرونا در مرکز سندرمیک شماره ۲ ایلام به بیماران کرونایی خدمت می کردند بر اثر کرونا پس از ماه ها تلاش در خط مقدم مبارزه با کرونا در راه سلامت و نجات جان هم وطنانش شهید شد. 

دکتر محمد کریمیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی به شرح زیر، شهادت دکتر جعفر سوخته به عنوان چهارمین شهید مدافع سلامت استان را تسلیت گفت. 

مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام بار دیگر به واسطه شهادت یکی دیگر از پزشکان حاذق و فداکار به نام شهید دکتر جعفر سوخته، عزادار شد.

این پزشک دلسوز و متعهد؛ در ایام شیوع بیماری کرونا در راه خدمت به مردم و نجات جان بیماران شجاعانه و فداکارانه خدمت نمود و سرانجام در این راه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به جمع دیگر شهدای مدافع سلامت استان پیوست.

بدون تردید زحمات و دلسوزی‌های این پزشک فداکار و ایثارگر که جان خود را فدای سلامت مردم نمود؛ در نزد خداوند متعال محفوظ و دعای خیر بیماران توشه آخرت ایشان خواهد بود.

عروج این مدافع سلامت که در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا ویروس تا آخرین نفس ایستاد و جانفشانی کرد، برای مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و مردم قدرشناس و فهیم استان ایلام بسیار سخت و جانکاه است؛ اما یاد و خاطره تلاشهای صادقانه و شبانه‌روزی این شهید والامقام در کنار سایر مدافعان سلامت در سطح استان به ویژه در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی می‌ماند.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده آن مرحوم، مردم شریف استان و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد