به گزارش روابط عمومی کارگزاری آگاه، فدراسیون بورس ‌های اروپایی و آسیایی (FEAS)، کارگزاری آگاه را به عنوان کارگزار برتر بورس در رقابت بین شرکت کنندگان از کشورهای اروپای شرقی، آسیای غربی و شمال آفریقا در سال ۲۰۲۰ برگزید.
این فدراسیون به طور سالانه رقابتی را با عنوان “لیگ قهرمانان فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی” برگزار می کند که طی آن با بررسی شاخص های مختلف عملکرد فعالان بازار سرمایه در کشورهای عضو، برگزیدگان را در دو بخش بازار سهام و بازار بدهی در قالب نشان‌های طلا، نقره و برنز اعلام می‌ نماید.
امسال نشان برنز لیگ قهرمانان بورس ‌های اروپایی و آسیایی در بخش بازار سهام و نیز نشان برنز این لیگ در بخش بازار بدهی در بین شرکت کنندگان از کشورهای اروپای شرقی، آسیای غربی و شمال آفریقا به کارگزاری آگاه از کشور ایران اعطا گردید.
دکتر کنستانتین سارویان دبیرکل این فدراسیون طی نامه‌ای، ضمن تقدیر از کارگزاری آگاه، هدف از این انتخاب را افزایش آگاهی در خصوص عملکرد کارگزاری ‌های برتر کشورهای عضو این فدراسیون و ارائه فرصت ‌های جدید به آنها عنوان کرد.
شایان ذکر است که مراسم جایزه فیاس (FEAS) با عنوان لیگ قهرمانان هر سال همزمان با برگزاری کنفرانس بورس ‌های اروپا و آسیا برگزار می ‌شود. البته امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، این فدراسیون بین ‌المللی طی بیانیه ‌ای اعلام کرد که مراسم اعطای جایزه و کنفرانس سالانه اعلام برندگان به صورت غیرحضوری برگزار می شود و صرفاً مبتنی بر تحلیل اطلاعات بورس ‌های کشورهای عضو در سال ۲۰۲۰، برگزیدگان معرفی می گردند.
طبق این بیانیه، هدف از برگزاری لیگ قهرمانان بورس ‌های آسیایی و اروپایی، معرفی بهترین اعضاء از بین بورس های کشورهای عضو طی رقابتی سالم و تخصصی است.
در رقابت امسال ۵۱ کارگزاری در بخش بازار سهام و ۳۳ شرکت در بخش بازار بدهی از ۱۵ کشور جهان حضور داشتند.
فدراسیون بورس ‌های اروپایی و آسیایی یکی از فدراسیون های معتبر و مطرح جهانی در زمینه ارزیابی فعالیت های فعالان بورس های کشورهای اروپایی و آسیایی به شمار می‌آید.
در پایان، ذکر این نکته الزامی است که این موفقیت جز از طریق همراهی و صبوری مشتریان گرانقدر میسّر نمی شد؛ بدینوسیله پایگاه اطلاع رسانی آگاه پرس، کسب این جایگاه ارزشمند بین المللی را به تمام مشتریان عزیز و فهیم کارگزاری آگاه تبریک و شادباش عرض می نماید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد