مسکن و داشتن سرپناه یکی از مهم‌ترین و از نیازهای اولیه بشر است که با گذشت زمان و پیشرفت در حوزه ساخت و ساز رونق بیشتری پیدا کرده است. احتمالا نام طرح اقدام مسکن ملی به گوش شما هم خورده باشد ولی خیلی از ما تفاوت آن را با مسکن مهر نمی‌دانیم. در واقع مسکن ملی برای تکمیل کردن طرح ناتمام مسکن مهر مطرح شده  است و قرار بر این است که در طی چند مرحله به اجرا در بیاید. زمین مورد نیاز طرح مسکن ملی  از سوی دولت تامین می‌شود و در این طرح سعی بر این است که مشکلات طرح مسکن مهر رفع شود. در ادامه در مورد طرح مسکن ملی صحبت خواهیم کرد.


بیشتربخوانید:تصویر واقعی از یک روح در رحم زن باردار همه را متعجب کرد!+جزئیات

 محمود محمودزاده در گفت وگوی تلویزیونی در مورد ثبت نام جدید مسکن ملی گفت:دور سوم ثبت نام مسکن ملی از روز پنج شنبه 18 دی 99 ساعت 10 صبح آغاز و تا ساعت 24 روز پنج شنبه 25 دی ماه ادامه می یابد.

وی افزود:شرایط ثبت نام در دور جدید مسکن ملی همانند قبل است و شرایط 4 گانه ثبت نام در این دور ثبت نام نیز وجود دارد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد شهر های مشمول طرح مسکن ملی گفت:در دور جدید ثبت نام مسکن ملی افراد در استان های ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان، گیلان، قزوین، آذربایجان غربی، مازندران مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، همدان، خراسان رضوی و هرمزگان می تواند اقدام کنند.

محمودزاده گفت:افراد برای ثبت نام می توانند به سایت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی www.tem.mrud.ir مراجعه کنند.

وی در مورد شهر های ثبت نامی استان تهران گفت:در مرحله اول و دوم ثبت نام در 4 شهر جدید پردیس، هشتگرد، پرند و ایوانکی صورت گرفت و در مرحله جدید ثبت نام نیز امکان ثبت نام در نسیم شهر رباط کریم فراهم شده است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در ادامه گفت:در دور جدید ثبت نام ظرفیت های جدید انجام می شود و ارتباطی به ظرفیت های باقی مانده در طرح های دیگر ندارد.


بیشتربخوانید:پای مرغ تضمینی برای داشتن پوست زیبا

محمودزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر خرید و فروش امتیاز مسکن ملی گفت:امتیازی وجود ندارد که خرید و فروش شود و از مردم درخواست می شود وارد چنین معاملاتی نشوند.

وی در مورد آوردخه متقاضیان در دور جدید ثبت نام مسکن ملی گفت:40 میلیون تومان به عنوان آورده اولیه از متقاضیان دریافت می شود و افرادی که پروژه آن ها پیشرفت داشته باشد مراحل بعدی واریز به آن ها اعلام می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد