قیمت پراید در بازار نوسانات زیادی داشته است.قیمت پراید در بازار با کاهش شدیدی روبرو بوده است.قیمت پراید در روز های اخیر نیز افت داشته است.در ادامه به بررسی قیمت پراید و دیگر خودرو ها می پردازیم.


بیشتربخوانید:توهین سارا و نیکا بهم در لایو به دعوا ختم شد!+فیلم

 بعد از اینکه  قیمت پراید  ۱۳۱ به زیر ۱۰۰ میلیون تومان سقوط کرد، خیلی از خریداران امیدوار بودند نرخ این خودرو کاهش بیشتری داشته باشد، اما این روند کاهشی فقط تا ۹۶ میلیون تومان ادامه داشت و دوباره از دیروز پراید با یک دنده عقب به روند صعودی بازگشت.​

رصد بازار نشان می‌دهد نرخ انواع پراید در یکی دو روز گذشته افزایش چشمگیری داشته است تا جایی که رشد نرخ ۲ تا ۵ میلیون تومان برای محصولات پرطرفدار سایپا ثبت شد.

 


بیشتربخوانید:ثبت نام مسکن ملی آغاز شد + جزئیات

 

قیمت انواع پراید در بازار

پراید ۱۳۱بالاترین رشد نرخ در بین محصولات سایپا را داشت، این خودرو با افزایش نرخ ۵ میلیونی در بازار معامله شد. نرخ پراید ۱۳۱ که بعد از گرانی دوباره به ۱۰۶ میلیون تومان رسیده بود، ‌دیروز با ۵ میلیون تومان افزایش ۱۱۱ میلیون تومان معامله شد.پراید ۱۱۱، تیبا صندوق دار، تیبا ۲ و ساینا در بازار دیروز خودرو بیشترین تقاضا را به خود اختصاص دادند. پراید ۱۱۱ در بازار دیروز با نرخ ۱۲۲ میلیون تومان معامله شد. نرخ تیبا ۲ هم به حدود ۱۲۶ میلیون تومان رسیده است.

 

قیمت تیبا و ساینا

تیبا صندوق دار هم با نرخ ۱۱۸ میلیون تومان در بازار خودرو دیروز معامله شد. نرخ ساینا هم در بازار دیروز ۱۲۸ میلیون تومان اعلام شد.

بیشتر فعالان بازار معتقدند این نوسان و افزایش نرخ به دلیل اعلام فرمول جدید قیمت‌گذاری خودروست. فرمولی که بعد از اعلام آن باعث افزایش نرخ خودروهای پرطرفدار بازار شد.


بیشتربخوانید:تصویر واقعی از یک روح در رحم زن باردار همه را متعجب کرد!+جزئیات

البته بعضی از کارشناسان اعلام کردند این جو روانی منفی بیشتر از دو سه روز طول نمی‌کشد و خیلی زود هیاهوی آن می‌خوابد، اما قیمتهای جدید خودروهای پرطرفدار در بازار نشان می‌دهد، این هیاهو هنوز نخوابیده است و ممکن است، همچنان ادامه داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد