معمای ناپدید شدن زن تهرانی پس از 3 هفته با پیدا شدن  جسد  فریبا در  خانه مجردی  پسر جوان فاش شد.​

 اواخر آذر ناپدید شدن زنی 49 ساله به نام فریبا به پلیس اعلام شد. خانواده‌اش مدعی بودند وی برای خرید از خانه خارج شده و دیگر برنگشته بود.


بیشتربخوانید:واکنش تند مجری عصرجدید به بی مسئولیتی پدرش!+فیلم

با اعلام شکایت خانواده فریبا، تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره چهارم  پلیس آگاهی  پایتخت آغاز شد. در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که زن میانسال، آخرین بار با پسر جوانی به نام اشکان دیده شده است.

با این احتمال که اشکان از سرنوشت فریبا با خبر باشد، تحقیقات برای دستگیری او ادامه یافت و در نهایت اشکان شناسایی و پسر 25 ساله یکشنبه 14 دی  بازداشت  شد.

 

راز مرگ معمایی زن جوان در خانه مجردی

اشکان در تحقیقات اولیه مدعی بود از سرنوشت فریبا بی‌خبر است اما فقط 24 ساعت پس از بازداشت راز ناپدید شدن او را برملا کرد و گفت: یک‌سال قبل با فریبا در یک گروه تلگرامی آشنا شدم. رابطه ما کم کم صمیمی شد و چندین بار او را ملاقات کردم.


بیشتربخوانید:نوید محمدزاده خانه لاکچری آتیلا پسیانی را به نمایش گذاشت + عکس

او ادامه داد: حدود سه هفته قبل، فریبا به خانه من آمد تا مواد مصرف کنیم. آن روز هم قرص و هم مواد مصرف کردیم که ناگهان حال فریبا بد شد ترسیده بودم نمی‌دانستم چه کار کنم در همین حال متوجه شدم دیگر نفس نمی‌کشد و مرده است. می‌خواستم  جسد  را از خانه‌ام که در طبقه دوم بود بیرون ببرم اما ترسیدم. مدام منتظر فرصتی بودم تا بتوانم جسد را از خانه خارج کنم. اما این انتظار سه هفته طول کشید. من در این مدت با جسد در خانه تنها بودم. جسد را داخل ساک مخصوص پتو قرار داده و آن را داخل  کمد دیواری  گذاشتم و قبل از اینکه فرصت انتقال  جسد  را پیدا کنم دستگیر شدم.

با اعتراف پسر جوان تیم جنایی به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران راهی آپارتمان اشکان شدند. از جسد داخل کمد خبری نبود اما در یکی از اتاق‌ها با تعداد زیادی پتو رو به رو شدند مأموران پتوها را کنار زده و در نهایت موفق شدند جسد فریبا را داخل ساک مخصوص پتو پیدا کنند.

موضوعی که باعث تعجب تیم تحقیق شد این بود که جسد یخ زده و دچار فساد نعشی نیز نشده بود. با آن‌که حدود 3 هفته از مرگ زن میانسال می‌گذشت اما در بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی باتوجه به نبود فساد نعشی احتمال دادند زمان کمی از مرگ گذشته باشد. از سویی جسد دچار یخ زدگی شده بود اما هیچ یخچالی که جنازه را داخل آن قرار داده باشند نیز در محل پیدا نشد.


بیشتربخوانید:توهین نیکا به سارا در لایو به دعوا ختم شد!+فیلم

با اعتراف اشکان، به دستور بازپرس محمد وهابی، جسد زن میانسال برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به  پزشکی قانونی  منتقل شد. همچنین با انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت تحقیقات در رابطه با این حادثه ادامه دارد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد