متن نامه خطاب به سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی به شرح ذیل می باشد . 

جناب آقای دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی

سلام علیکم

نظام جمهوری اسلامی ایران در طول بیش از چهار دهه دستاوردهای قابل توجهی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)‌ و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری داشته است و البته در کنار این دستاوردهای عظیم و به واسطه برخی عملکردهای و سیاست گذاری های اشتباه برخی مسئولان جمهوری اسلامی از برخی ارزش های خود فاصله گرفته است؛ بدون شک فاصله موجود نتیجه غلفت از جوانان و نقش ایشان در سازندگی کشور و به کارگیری افراد ناکارآمد و بی انگیزه بوده است که برون دادی چون نگاه به بیرون را در پی داشته و با وجود تحریم های ظالمانه باز هم نگاه امید به تحریم کنندگان است. شاید بتوان مهمترین غفلت و ضعف عملکرد مسئولان پس از انقلاب را بی توجهی به نیروی جوان و غفلت از نقش ممتاز آنها در استقلال سیاسی و اقتصادی و اجتماعی کشور عنوان کرد.

 رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب از جوانان به عنوان فرصت ارزشمند و ظرفیت امید بخش کشور یاد کرده اند و عنوان فرمودند که هیچ اندوخته مادی با آن‌ها قابل مقایسه نیست. امروزه فاصله گرفتن فضای کشور و مسئولین از مسیر انقلاب اسلامی هویداست و مهمترین دلیل آن نیز همین بی توجهی به جوانان است و آثار و نشانه های آن نیز در عملکرد مسئولین مشهود است.

اینک ضمن درک مقتضیات و تحولات جدید جهان و منطقه، همچنین موانع و مشکلات داخلی کشور و الزامات ایستادگی در خط ترسیم شده حضرت امام خمینی(ره)، به منظور تحقق آرمان ها و شاخص های والای الهی که در پیش داریم و همچنین با عنایت ویژه به دغدغه های رهبر معظم انقلاب و گله مندی های مردم نجیب و متدین و صبورمان، برخود لازم و تکلیف می دانیم نظر خود را با حضرتعالی و مردم شریف ایران در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آینده درمیان بگذاریم. باید به دنبال انتخاب کسی باشیم که با اعتقاد به نقش مردم در حل مشکلات کشور و اعتماد جوانان گام در حل مشکلات کشور بردارد.

این رو جمعی از دلسوزان و نخبگان سیاسی و دانشگاهی با همفکری و با در نظر گرفتن مشکلات کشور و نگاه به آینده ای روشن برای کشور عزیزمان، جمهوری اسلامی از حضرتعالی به عنوان جوانی ولایت مدار و آگاه به مسائل و متخصص و متعهد و فردی دارای سابقه مدیریتی روشن و امید آفرین درخواست داریم تا با حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری 1400، امید بازگشت به آرمان های انقلاب اسلامی و رسیدن به قله های موفقیت و استقلال فکری و سیاسی و اقتصادی را در دل ها زنده کنید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد