یکتا ناصر بازیگر جوان سینمای ایران است. او که با سریال اولین شب آرامش در تلویزیون شناخته شد این روزها جزو پرکارترین بازیگران سینما محسوب می شود. او به مناسبت روز دختر عکسی از سوفیا دخترش منتشر کرد و این روز را به او تبریک گفت. در ادامه تبریک روز دختر یکتا ناصر را می بینید

 

یکتا ناصر با انتشار عکس زیر نوشت:

آرزوى قدرت ،شجاعت و حکمت دارم براى تمامى کودکانمان که شاید در دوره بزرگسالى آنها ایران و دنیا کمى سامان بگیرد.

5HIBrt9UskJo

 

بد نیست درباره یکتا ناصر بیشتر بدانید"

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. یکتا ناصر به دلیل علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت در سال ۷۶ برای بازی در مجموعه تلویزیونی گل‌های کاغذی انتخاب شد.

 

hi9i1H0WZ9tB

 

بعد از این کار مجموعه تلویزیونی در سریال “عید آن سال ها” به کارگردانی سعید ابراهیم فر بازی کرد. بعد از این سریال در دانشگاه پذیرفته شد و مشغول تحصیل در دانشگاه شد.

 

IvZZ9IfjLExb

 

بیوگرافی یکتا ناصر"

در سال ۷۶ که مسیر و سلیقه‌ی سینمای ایران تغییر کرد و به سوی جوانگرایی و جوان پسندی رفت، یکتا ناصر که از قبل زمینه‌ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درس‌های دانشگاه بپردازد! در این سالر‌ها موجی از جوانان بصورت فراگیر وارد سینما شدند و آن‌هایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آن‌هایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند، ولی در این میان تنها کار‌هایی برای یکتا پیش آمد که خیلی سبب مطرح کردن این هنرمند نشد (از جمله:پدر خوانده – شب چراغ) این روند کار تا سال ۷۹ ادامه داشت…. تا این که در سال ۷۹ تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی (با من بمان) رقم خورد. به بهانه تبریک روز دختر یکتا ناصر به صوفیا درباره این بازیگر بیشر صحبت می کنیم.

 

منبع:پرشین وی

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد