ریحانه پارسا بازیگر جنجالی و پرحاشیه سینمای ایران است. این بازیگر جوان پس از ازدواج با مهدی کوشکی ماجراهای زیادی ایجاد کرد. به تازگی خبر جدایی این زوج سرخط خبرها شده بود که با انتشار فیلمی از ریحانه پارسا و روزبه بمانی در ماشین این ماجرا قوت گرفت. در ادامه واکنش خانم بازیگر را به فیلم ریحانه پارسا و روزبه بمانی  ببینید.

 

ریحانه پارسا عکسی منتشر کرد و در آن متنی نوشت

dEntxS22EjxJ

 

بد نیست بدانید ماجرای جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی چیست؟

ریحانه پارسا در اقدامی عجیب پست‌های مشترکش با مهدی کوشکی را حذف کرد. این اقدام پارسا با واکنش متقابل مهدی کوشکی همراه شد، که سروصدای زیادی را در رسانه‌ها و فضای مجازی به پا کرد. در پی انتشار این پست ها، شایعاتی مبنی بر طلاق و جدایی این زوج هنری مطرح شده است.

شاید این شایعه به جنجالی‌ترین طلاق سینمای ایران تبدیل شود. اما تاکنون هیچ خبرگذاری رسمی صحت این خبر را تأیید نکرده است.

به بهانه انتشار فیلم ریحانه پارسا و روزبه بمانی درباره ماجرای طلاق او نیز صحبت میکنیم. ماجرا از این قرار است که مدتی قبل ریحانه پارسا در توییتی از مردان خواست تا حق طلاق را به همسران خود ندهند، او در توییت خود چنین نوشت: «حق طلاق می‌دید زن هاتون بعد اسم خودتون رو هم گذاشتید مرد؟».

در پی انتشار این اظهارنظر جنجالی، مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا نیز دریک استوری اینستاگرامی اعلام کرد که: «به قول قدیمی‌ها، زن باید بالباس سفید بیاد خونه‌ی شوهر و با کفن سفیدم از خونه‌ی شوهر بره».

پس از انتشار این استوری اینستاگرام به‌صورت پیش‌فرض پست کوشکی را حذف می‌کند. مهدی کوشکی به دنبال حذف این استوری چنین می‌نویسد: «استوری من بدون حق انتخاب من یا سؤالی از من تنها با یک گزینه ok پاک شد، عدم آزادی بیان در اینستاگرام هم وجود دارد».

پس از این ماجراها، این زوج هنری پرحاشیه سینمای ایران در اقدامی ناگهانی و عجیب، عکس‌های مشترک خود را از صفحه شخصی شان در اینستاگرام پاک کردند. سپس ریحانه پارسا شروع به انتشار پست‌های غمگین در توییتر و صفحه اینستاگرامش کرد. همین اتفاقات سبب شد شایعه‌ی جدایی و طلاق این زوج از یکدیگر قوت گرفته و واکنش کاربران فضای مجازی را در پی داشته باشد.

 

ilK84yUZvl2h

 

منبع:اینستاگرام و فرارو

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد