سانیا سالاری بازیگر جوان سینمای ایران است که با بازی در سریال دلدادگان معروف شد. این بازیگر با اخلاق به تازگی در سریال عاشقانه ۲ نیز با منوچهر هادی همکاری می کند. در ادامه سلفی جالب منوچهر هادی و سانیا سالاری را در کنار هم مشاهده می کنید.

سانیا سالاری با انتشار عکس زیر نوشت:

همراه با آقای هادی نازنین و به یاد دلدادگان

 

2

 

 

بد نیست درباره سانیا سالاری بیشتر بدانید

سانیا سالاری متولد ۲۰ تیرماه، بازیگر ایرانی است. او که در دهه ۶۰ متولد شده است، با سریال «دل دادگان» به کارگردانی منوچهر هادی در سال ۱۳۹۷ و در نقش ارغوان، به مردم معرفی شد.

 

11

 

سانیا سالاری

او کار بازیگری خود را با تئاتر «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی بهرام بیضایی آغاز کرد. سانیا سالاری مدرک تدوین دارد و کلاس‌های بازیگری مهتاب نصرپور و کارگاه های هنری محمد رحمانیان را گذرانده است.

اولین جایزه بازیگری‌اش را از جشنواره نمایشنامه‌خوانی «نیمکت» که داوران آن خانم نصیرپور، آقای رضایی و حسن معجونی بودند، برای خوانش نقش بندار در نمایشنامه «بندار بیدخش» دریافت کرد. سانیا سالاری به واسطه علی سخنگو(بازیگر نقش پارسا در دل‌دادگان) برای نقش «ارغوان» در این سریال انتخاب شد.

به بهانه سلفی جالب منوچهر هادی و سانیا سالاری درباره این بازیگر زن صحبت می کنیم.  او در این مورد توضیح داد:”آقای علی سخنگو دستیار آقای هادی با من تماس گرفت و گفت آقای منوچهر هادی قرار است سریالی بسازند و می‌خواهند با شما صحبت کنند. این شانس را داشتم که آقای منوچهر هادی بازی مرا در نمایش مجلس ضربت زدن آقای رحمانیان دیده بود و همین باعث شد مرا برای نقش ارغوان انتخاب کند.”

 

منبع:پرشین وی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد