نرگس محمدی بازیگر جوان و بی حاشیه سینمای ایران است که چند سالی است با علی اوجی ازدواج کرده است. خواهر این بازیگر بااخلاق نیز بازیگر است و در چند فیلم و سریال بازی کرده است. در ادامه ست لباس نرگس محمدی و خواهرش را در کنار هم می بینید

 

در این عکس نرگس محمدی و خواهرش را با لباسی ست مشاهده می کنید.

 

dYg2ZR7kzjdN

 

بد نیست درباره نرگس محمدی بیشتر بدانید

نرگس محمدی در تاریخ ۰۹ فروردین ماه ۱۳۶۲ در تهران متولد شد ؛ میزان تحصیلات وی : فارغ التحصیل لیسانس پرستاری اسـت. نرگس محمدی اصالتا اهل سراب آذربایجان شرقی و فرزند بزرگ خانواده می‌باشد و یک خواهر بنام سارا و برادر کوچکتر از خود بنام محسن دارد کـه هر دوی انها ازدواج کرده اند.

 

ICfnUlv37D2h

 

 

نرگس محمدی در یک خانواده پنج نفره دارد ؛ کـه او فرزند بزرگ خانواده‌ هست و یک خواهر و برادر کوچکتر از خود دارد کـه هر دوی انها ازدواج کرده‌اند ؛ شوهرخواهرم آقای غفوریان کار عکاسی را دنبال میکنند، خواهرم نیز دستی بر آتش نقاشی دارد. محسن، برادرم هم پیش از من در چند فیلم کوتاه بازی کرده بود اما همین حالا درگیر کار اسـت و بازیگری را دنبال نمی کند. به بهانه عکس لباس نرگس محمدی و خواهرش درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

 

6DYYkoxth9Pn

 

ازدواج نرگس محمدی

نرگس محمدی کـه شهریور سال ۱۳۹۵ مهمان دورهمی مهران مدیری شد کـه با کمال صداقت دراین برنامه گفت خواستگار نداشتم، چند ماه بعد در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ نرگس محمدی با هنرمند معروف علی اوجی ازدواج کرد . خبر ازدواج نرگس محمدی با علی اوجی با انتشار چند عکس از سالن عقدی در منطقه سعادت آباد تهران رسانه ای شد ودر ان زمان بسیار خبری پربازدید و جنجالی بـه حساب می آمد.

علاقه فراوانم بـه بازیگری باعث شد برای آموزش اکادمیک و اصولی بـه کلاس های‌ بازیگری بروم . من از آخرین فارغ التحصیلان موسسه کارنامه در کلاس های‌ استاد پرویز پرستویی و رویا تیموریان بودم.

 

Q68Z9sPKy8bq

 

 

منبع:اینستاگرام و تالاب

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد