ارسلان قاسمی از دسته بازیگران جوانی است که از سنین خردسالی وارد این عرصه شد. او در سن ۸سالگی در سریال در چشم باد ایفای نقش کرد و در سریال یوسف پیامبر نیز نقش کودکی بنیامین را بر عهده داشت. در ادامه میخواهیم عکسی از ارسلان قاسمی در جزیره کیش را برای شما قرار دهیم که مشغول تفریح است.

ارسلان قاسمی عکسی از خودش در کیش منتشر کرد.

 

 

11 - Copy

 

 

جزئیات بیشتر درباره ارسلان قاسمی و زندگی هنری اش

ارسلان قاسمی متولد ۱ خرداد سال ۱۳۷۴ در تهران، بازیگر است. دیپلم کامپیوتر دارد در دانشگاه غیر انتفاعی تبریز بازیگری خوانده است و در حال حاضر دانشجو می باشد، در موسیقی نیز وارد شده و تابحال دو ترک موسیقی نیز منتشر کرده است.

 

11

 

قاسمی در یک خانواده ۵ نفری بدنیا آمده است دو خواهر بزرگتر از خود دارد که یکی ۱۰ و دیگری ۱۲ سال از او بزرگتر هستند پدرش مدیر عامل شرکت کشتیرانی و مادرش هم مدیر مهدکودک است.

چطور بازیگر شدم

خانم بهاره رهنما از دوستان صمیمی مادرم هستند وقتی که متوجه شدند آقای جعفری جوزانی دنبال پسر بچه ای با مشخصه ی ظاهری من می گردد از مادرم خواست که برای تست به دفتر ایشون برم. خوشبختانه بعد از تست پذیرفته شدم و اولین بار با فیلم در چشم باد در سال ۸۲ جلوی دوربین رفتم. به بهانه عکس ارسلان قاسمی در جزیره کیش درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

بچگی ام از دست رفت من به هیچ وجه بچگی نکردم الان حسرت خیلی چیز ها را دارم. ناراحت نیستم اما به هر حال هر چیزی یک قیمتی دارد. من کارم را دوست دارم و این هزینه را برای آن پرداخت کردم، پس ناراحت نیستم.

زبان انگلیسی ام خوب بود و کامپیو تر هم بلد بودم فکر کردم این برایم راحت تر است دوست های نزدیکم هم کامپیو تر می خوانند و به خاطر آن ها دوست داشتم من هم کامپیو تر بخوانم مدتی هم در یک دانشگاه غیرانتفاعی در تبریز بازیگری را زیر نظر اساتیدی مثل ایرج راد، افشین هاشمی و .. گذراندم.

 

 

منبع : اینستاگرام و ساعدنیوز

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد