نیلوفر استخری بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که بیشتر به واسطه برادرش شاهرخ استخری شناخته می شود. این بازیگر با اخلاق ازدواج کرده و تصاویری از عروسی اش را منتشر کرد. درادامه در عکس های عروسی نیلوفر استخری را در کنار همسرش ببینید.

نیلوفر استخری با انتشار عکس های زیر نوشت:

سلام بهترین‌ها  امیدوارم حالتون از همیشه بهتر باشه  من دوست داشتم انقدر وقت داشتم که همه پیغام‌هاتون رو میدیدم و الان از اینکه نمیرسم جواب همتون رو بدم غصه میخورم حتی دیروز خواهرم زنگ زد و نتونستم باهاش حرف بزنم. آدم یه روز‌هایی خیلی بیکاره و یه روز‌هایی نمیدونه زمان چجوری بدو بدو میگذره. الان هیچی نشده نصف سال گذشته زمان برای شما چجوری میگذره؟ زود یا دیر؟

 

11

 

11 - Copy

 

2

 

او همچنین با انتشار عکس زیبایی نوشت:

سلام عصر پاییزیتون بخیرررر. هوا از اون هواهایی شده که دلت میخواد بزنی بیرون و راه بری به مقصد ناکجا آباد  البته یه جایی باشه که کسی نباشه مجبور نباشی ماسک بزنی امروز میدونید داشتم به چی فکر میکردم!؟ قطعاً نمیدونید

به اینکه من تا چند وقت پیش فکر میکردم من از تربیتی که پدر و‌ مادرم کردن راضیم فقط اینکه مامانم چون خیلی هوام رو داشت و همه جا ما رو میبرد و میرسوند و خیلی حمایتم کرده، من مستقل بار نیومدم ولی تازگی فهمیدم که مامانم چون خودش آدم قوی و مستقلی بوده، این رو تو رفتارش بهم یاد داده ولی خب من در حد مامانم نیستم و حال و هوای ته تغاری بودن روم تأثیر داشته . به بهانه عکس های عروسی نیلوفر استخری تصاویر دیگری از این بازیگر و همسرش را نیز قرار می دهیم

احتمالاً خیلی‌هاتون نمیدونید که پدر من شرکت نفتی بود و خیلی روز‌های زیادی رو جنوب کار میکرد و حتی میشد که چهل روز ما نمیدیدمش و مامانم خیلی اوقات دست تنها بود. یه کار خیلی خوب دیگه هم این بود که همیشه ما رو تشویق به پول جمع کردن میکردن و اینجوری نبود که هر چیزی بخوام در اختیارم بذارن و خیلی اوقات برای چیز‌هایی که دوست داشتم باید تلاش میکردم و پول جمع میکردم و خودم میخریدم.

من خیلی دوست دارم اگر ما یه روزی بچه دار شدیم، بچمون رو خوب تربیت کنیم و این مستلزم مطالعه کردن و ویدئو دیدنه. همه رفتار‌های خوب و بد آدم‌ها فقط به تربیتشون نیست و وقتی بزرگ میشن میتونن تغییرات مثبت کنن.

 

منبع:اینستاگرام

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد