ریحانه پارسا و تصمیم های عجیبی که می گیرد همه نشان از عدم پختگی اوست. ازدواج با اختلاف سنی زیاد و طلاق زود هنگام و حالا هم خداحافظی از سینما همه نشان از این دارد که ریحانه نیاز به پختگی بیشتری برای حضور در سینمای حرفه ای دارد. ویدیوی خداحافظی ریحانه پارسا از سینما را  ببینید.

ریحانه پارسا از دنیای هنر فاصله گرفت. ریحانه پارسا در لایو اینستاگرام خود اعلام کرد که در حال حاضر دیگر تصمیم به انجام فعالیت هنری ندارد و گفت: به علت احوالات شخصی خودم ترجیح می دهم کار نکنم و در خلوت خودم به زندگی خودم ادامه دهم.

 

 

 

در ادامه این تصمیم متاسفانه چون فیلمبرداری سریال “خوب، بد، جلف” در جریان است، برای این گروه آرزوی خوشبختی می کنم و نتوانستم با آن ها همکاری کنم و از گروه انصراف دادم، من بارها دچار شیطنت رسانه شدم و قبل از اینکه با ادبیات دیگری گفته شود، خواستم بگویم که این تصمیم شخصی است و خودم تصمیم به این کار گرفتم.

 

11

 

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند ۱۳۹۸ با مهدی کوشکی ( متولد ۱۳۵۹ بازیگر) ازدواج کرد. از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد. چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.

 

 

منبع:اخرین خبر ، اینستاگرام

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد