ریحانه پارسا که از ابتدای حضورش در سینما و تلویزیون پرحاشیه بوده است و ازدواج او با مهدی کوشکی بازیگر سریال دل در مدت کوتاه پر حاشیه بود است توییت عجیبی را منتشر کرد که بار دیگر حاشیه ساز شده است. حضور حامد بهداد را به عنوان بازیگر درجه یک در سینما مورد انتقاد قرار دهد و همچنین حضور همسر سابق اش در این سریال را نادیده بگیرد. توییت ریحانه پارسا درباره حضور بهداد در سریال دل را در اینجا بخوانید.

 

توییت ریحانه پارسا درباره حضور حامد بهداد در سریال دل

حامد بهداد زادهٔ ۲۶ آبان ۱۳۵۲ در شهر مشهد است. او دوران کودکی و نوجوانی‌اش را به ترتیب در شهرهای مشهد، تهران و نیشابور زندگی کرده‌است و در دوران دبیرستان دوباره به همراه خانواده‌اش به مشهد بازگشته‌است.او دارای تحصیلات لیسانس رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است.

 

11 - Copy

 

ساره بیات و حامد بهداد بعد از ۱۶ سال در سریال دل با هم همبازی شدند. ساره بیات بعد از دو همکاری موفق با منوچهر هادی در سریال دل برای سومین بار به همکاری با این کارگردان جوان پرداخت

حامد بهداد بازیگری که برای اولین بار در سال ۹۲ با منوچهر هادی در فیلم زندگی جای دیگری است همکاری داشت این بار بازیگر سریال منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی شد و در این سریال بعد از ۱۶ سال با ساره بیات همبازی شد.

 

 

 

منبع : فضای مجازی ـ نامه نیوز

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد