بهاره رهنما هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی تاکنون دو بار ازدواج کرده و یک فرزند دختر به نام پریا از همسر اولش دارد. او از سال ۱۳۷۱ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در سریال پژمان، گاو صندوق و فیلم سینمایی گاو صندوق را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصویر جدیدی از کلینیک زیبایی بهاره رهنما در اینستاگرام منتشر شده است.

عکسی که بازیگر معروف ایرانی از خود در یک کلینیک زیبایی منتشر کرد.

 

ULqABqCDkA7c

 

تحصیلات بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد دهم آذرماه ۱۳۵۲ در روستای هزاوه از توابع شهر اراک است. بهاره رهنما تحصیلاتش را در دو رشته ادبیات نمایشی و حقوق قضایی به ترتیب تا مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به پایان رسانده است.

او همسر سابق پیمان قاسم خانی از نویسندگان مشهور ایرانی بوده است. حاصل ازدواجش با پیمان قاسم خانی دختری به نام پریاست.

 

uPNHmqbIi4tw

 

کلینیک زیبایی بهاره رهنما بازیگر معروف

به نظر می آید فقط یک خواهر دارد که آن هم در خارج از کشور زندگی می کند. شغل پدرش ( جلال رهنما ) نامشخص است و مادرش ( پروین قائم مقامی ) از بازیگران خوب کشورمان است. بهاره رهنما از فعال ترین بازیگران زن ایرانی است.

بهاره رهنما هم مثل خیلی از بازیگران ایرانی رستوران داری را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کرده است. او رستورانی بنام گوزن در سعادت آباد تهران باز کرده که در روزهای مختلف در آنجا به نمایشنامه خوانی می پردازد.

 

urIzTPTDwWYk

 

بهاره رهنما در این رستوران دست به کار جالبی زده و آن هم استفاده از تابلوهای متغییر بر روی دیوارهای این رستوران است. او هر ماه کارهای هنرمند جوانی را می گیرد و بر روی دیوارهای این کافه نصب می کند و قیمتش را هم زیر آن ها می نویسد تا هرکسی تمایل داشت خریداری کند. او با سود این کار به بچه هایی که درگیر بیماری های خاص هستند کمک می کند.

 

 

منبع:اینستاگرام بهاره رهنما و ساعد نیوز

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد