بهنوش بختیاری هنرپیشه زن ایرانی دارای مدرک کارشناسی در رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. او از سال ۱۳۷۵ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و تاکنون در سریال سارق روح، بر سر دو راهی و فیلم سینمایی ماتیک مخملی نقش آفرینی کرده است. به تازگی تصاویری از مدل مانتوهای بهنوش بختیاری در میان مردم در اینستاگرام منتشر شده است.

تصاویری که از مدل مانتوهای عجیب بهنوش بختیاری در اینستاگرام منتشر شده است.

 

9gfhLck4N6tA

 

bTz62e8Mnh7k

RgxO4ozhHlSJ

qY2bD6RxBB7X

 

بهنوش بختیاری (زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران) بازیگر و منشی صحنه ایران است. دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است.

پدرش کارخانه تولید ابزار ایمنی داشت و مادرش خانه دار است، یک برادر بنام بهزاد و یک خواهر بنام تینوش دارد و اصالتا بختیاری هستند.

در ابتدا به پیشنهاد یکی از دوستان در کلاس های آموزش بازیگری مهتاب نصیرپور شرکت کرد. بهنوش بختیاری اولین بار در سال ۱۳۷۵ با معرفی خانوم نصیرپور در سریال هوای تازه بازی کرد و نخستین بار ۲۰ هزار تومان دستمزد گرفت.

بعد از چندین تجربه بازیگری به علت دستمزد کم، وارد منشی گری پشت صحنه شد. سال ۱۳۸۳ سر فیلم ازدواج صورتی بعنوان منشی صحنه بود که رضا عطاران تماس می گیرد و با اصرار برای حضورش در سریال خانه به دوش وی را راضی می کند

با پخش سریال خانه به دوش به شدت بازی و چهره اش در بین مردم مورد توجه قرار می گیرد و شناخته تر می شود. از آثار بهنوش بختیاری می توان به : اخراجی ها ۳، داماد خجالتی زن ها، شگفت انگیزند ،سه نفر روی یک خط، اشاره کرد.از جوایز بهنوش بختیاری می توان به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن سال در دومین جشنواره زن سه ستاره اشاره کرد.

 

منبع:اینستاگرام بهنوش بختیاری و تانما

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد