بازیگر نقش مانی یا راضیه در سریال آقازاده در نقش مقابل سینما مهراد حامد تهرانی بازی خوبش مورد توجه قرار گرفته است و این روزها در کانون توجه ها قرار گرفته و آینده درخشانی را پیش رو دارد.

پردیس پورعابدینی کار حرفه‌ای خود را از بازی در تئاتر شروع کرد. نمایش «قصه ظهر جمعه» به کارگردانی نسیم ادبی مهم‌ترین تجربه بازیگری او محسوب می‌ شود.

پردیس پورعابدینی با نمایشنامه «قصه ظهر جمعه» محمد مساوات به کارگردانی نسیم ادبی وارد عرصه هنری شد و در این نمایش در کنار پوریا اصلان، مریم برزگر، بهزاد خلج، امیرحسین شعبانی، نجمه صفائی، پویا صفدرپور، رسول محمدی، شیلا نوروزی و فاطمه نیشابوری بازی کرده است. نسیم ادبی در این نمایش از بازیگران نا آشنا استفاده کرده بود.

1tzmdg5xyzS0

 

1AwvvYio7GQe

 

دستاورد سریال آقازاده برای پردیس پورعابدینی

پورعابدینی کار سختی در «آقازاده» دارد؛ چون هم محور قصه است و هم باید موقعیت‌ های متفاوت دو شخصیت را ارائه دهد. راضیه با ورود به حلقه افرادی که اطراف یک آقازاده به نام نیما (امیر آقایی) هستند، زندگی متفاوتی پیدا می‌ کند.

 

tmrpXltbtlij

Tlkmc7SBIGdL

 

نامش به مانلی تغییر می‌یابد و در قامت پرستو وارد زندگی شخصیت‌ های سیاسی می‌ شود. آشنایی با حامد (سینا مهراد) راضیه را متحول می‌ کند؛ این‌ها موقعیت‌ های مغتنم و در عین حال پرچالشی هستند که در اختیار پورعابدینی قرار گرفته است.

تا اینجا ،پورعابدینی نشان‌داده قدر این فرصت را می‌ داند. او نه تنها مقابل بازیگران با تجربه‌ ای چون نیکی کریمی و امیر آقایی کم نیاورده است که توانسته خود را در کانون توجه قرار دهد. پورعابدینی می‌ تواند تبدیل به بازیگری شاخص شود اگر در مسیر درست گام بردارد.

 

HApPGBonn1Nh

 

 

راضیه ، دختری است که از شهرستانی دیگر به تهران آمده است و وارد سیستم کاری نیما بحری با بازی امیر آقایی شده است و نام خود را به مانلی تغییر داده است

مانلی ، طعمه ‌ای است که سر راه رقبا یا بدخواهان نیما بحری قرار می ‌گیرد و علیه آنها مدرک جمع می‌ کند! در این میان حامد تهرانی ، جوانی معتقد و از سویی از نیروهای پلیسی و امنیتی است که روی پرونده نیما بحری کار می ‌کند. نیما بحری ، مانلی مقدم را سراغ وی می ‌فرستد. در این میان حامد تهرانی و راضیه – مانلی مقدم عاشق هم می ‌شوند و…. داستان تا مرگ مانلی مقدم ادامه پیدا می ‌کند و…

 

منبع:صبح نو

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد