مهدی قایدی بازیکن 21 ساله تیم فوتبال استقلال این فصل فوتبالی خودش را بدون حاشیه پشت سر گذاشته و اتفاقا خیلی هم نمایش خوبی از خود به جای گذاشته است. او که چند ماهی است با همسرش ستاره معصومی ازدواج کرده زندگی خوب و آرامی را سپری می کند.

در همین رابطه نیکا فرقانی اصل بازیگر سریال پایتخت با انتشار تصویری در کنار مهدی قایدی و همسرش ستاره معصومی در صفحه شخصی اش نوشت: یک روز عالی با دوستان عالی.

 

11 - Copy

 

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

 

 

منبع:نمناک

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد