ریحانه پارسا بازیگر جوان و تازه وارد سینمای ایران است که در همین مدت کوتاه جنجال های فراوانی ایجاد کرده است. این بازیگر پرحاشیه به تازگی با انتشار خبر جدایی اش جنجال ساز شده است.

 

ریحانه پارسا باانتشار عکسی نوشت:

تمام سفر های پختگی و بالغ شدن از یک جدا شدن شروع می شود. جدا شدن از یک عشق جدا شدن از یک امنیت جدا شدن از یک قدرت جدا شدن از یک وابستگی

جدا شدن از هر آن چیزی که‌ فکر می کنیم بدون آن هیچ خواهیم شد پ.ن:متن نمیدانیم مال چه کسی است؛

 

11 - Copy

 

ریحانه پارسا دانش آموخته «دیپلمه» رشته نمایش از هنرستان سوره درسال ۱۳۹۵ میباشد ؛ به غیر از بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد، ریحانه پارسا می‌گوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم.به بهانه پست جدید ریحانه پارسا بعد از جدایی درباره فعالی های هنری این بازیگر صحبت می کنیم.

سریال پدر اولین حضور ریحانه پارسا در تلویزیون بود که به خوبی به ایفای نقش پرداخت. ریحانه پارسا علاوه بر بازیگری و مهارت خاصی که در نویسندگی و عکاسی دارد.

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر درسال ۱۳۹۷ با نقش لیلا شروع شد، وی از طریق دستیار کارگردان به پروژه معرفی شد؛ او در نقش لیلا دراین سریال به شهرت عجیبی رسید.

 

نحوه انتخاب ریحانه پارسا برای سریال پدر

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود ۲۵۰ نفر که حتی عده ای از انها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم

خداروشکر توانایی های‌ من به چشم کارگردان و نویسنده آمد.

ریحانه پارسا میگوید که برای سریال پدر یک آگهی فراخوان برای تست بازیگری را دیده است و بعد از این که برای تست بازیگری به نزد آقای عنفا و توفیقی آمده مورد توجه انها قرار گرفته است و بعد از تست بازیگری از بین ۳۰۰ نفری که در آنجا حضور داشتند توانسته نمره قبولی را کسب کنند و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

 

 

منبع:اینستاگرام و رصد ورزشی

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد