منوچهر هادی کارگردان معروف کشورمان است که به تازگی سریال جدیدش یعنی دل به پایان رسید. این کارگردان معروف بلافاصله فیلمبرداری سریال عاشقانه ۲ را آغاز کرد.

منوچهر هادی عکسی از پشت صحنه عاشقانه ۲ منتشر کرد"

 

11 - Copy

11

 

جزئیات بیشتر درباره سریال گیسو

فصل دوم سریال عاشقانه یا همان گیسو، چند هفته ای است که پس از سپری کردن یک دوره پیش تولید نسبتا طولانی، به فاز فیلمبرداری رسیده است و بازیگران آن به جلوی دوربین منوچهر هادی رفته اند. گیسو برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده می شود. در این فصل بازیگران کلیدی مهمی از جمله مهناز افشار، فرزاد فرزین و احتمالا بهاره کیان افشار و پانته آ بهرام جضور ندارند. و به جای آن نام دو بازیگر ایرانی جدید یعنی هانیه توسلی و سانیا سالاری به همراه یک بازیگر ایتالیایی به چشم می خورد.

 

5db3382a1cfc3_2019-10-25_21-30

 

سایر هنرپیشه های فصل اول عاشقانه از جمله ساره بیات , محمدرضا گلزار ، هومن سیدی و حسین یاری، منوچهر هادی را در سریال گیسو همراهی کرده اند.فصل اول عاشقانه در کنار سریال شهرزاد از محبوب ترین سریال های تاریخ شبکه نمایش خانگی بود که با استقبال بی نظیری همراه شد. به بهانه سلفی منوچهر هادی در عاشقانه ۲ درابره این سریال بیشر صحبت می کنیم.

 

;v_kh

 

لازم به ذکر است که فرزاد فرزین در این روزها مشغول فیلمبرداری و همکاری مجدد پس از سریال مانکن باز هم با حسین سهیلی زاده در قالب سریال جدیدی است با نام ملکه گدایان. این سریال با بازی فرزاد فرزین، رویا نونهالی، پانته آ بهرام، باران کوثری، رضا بهبودی، الهام کردا، آرمان درویش و محمدرضا غفاری چند هفته ای است که کلید خورده است.

درباره خط داستانی «عاشقانه ۲؛ گیسو» هنوز اطلاعات دقق تری در دست نیست ولی این گونه که گفته شده است، درامی معمایی با رویکردهای اجتماعی منجمله پولشویی است و با توجه به ساخت سریال های مختلفی که روابط رومانتیک در آن ها محور اصلی بوده، در این فصل در جهت ارتباط با مخاطب تحولی اساسی در داستان صورت گرفته است.

 

منبع:اینستاگرام و ایلنا

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد