محمدرضا شجریان خسرو آواز ایران روز ۵شنبه در سن ۸۰سالگی در گذشت. او در سال ۷۱ از همسر اول خود جدا شد و سال بعد با همسر دومش کتایون خوانساری ازدواج کرد.آخرین سلفی محمدرضا شجریان قبل از مرگ با زن جوانش کتایون خوانساری منتشر شد.

 

11 - Copy

 

محمدرضا شجریان نخستین بار با فرخنده گل افشان ازدواج کرد و صاحب ۴ فرزند با نام‌های راحله، افسانه، مژگان و همایون شد. شجریان در سال ۱۳۷۱ از این بانو جدا شد و یک سال بعد با خانم کتایون خوانساری ازدواج کرد.

 

بیوگرافی کتایون خوانساری همسر شجریان

کتایون خوانساری متولد سال ۱۳۴۴ خورشیدی در تهران است. پدر او بنیانگذار هنر گرافیک در ایران بود. مادربزرگ کتایون خوانساری خانم اشرف کاشانی از اولین زنان بازیگر تئاتر ایران بود که آثار زیادی از او به جا مانده است. مادر او زمانی که پانزده سال داشت نقش اول فیلم ضربت به کارگردانی ساموئل خاچکیان را بازی کرد و جایزه بهترین بازیگر نقش زن را در فستیوال مسکو به دست اورد او پس از ازدواج کار بازیگری را رها کرد.

 

2

 

کتایون خوانساری متولد ۱۳۴۴ در تهران ، طراح و نقاش ایرانی است. او فارغ التحصیل لیسانس زبان فرانسه در دانشگاه سوربن پاریس است که در دومین تجربه زناشویی خود با استاد شجربان ازدواج کرد و حالا یک فرزند پسر نیز دارد.

 

;v_kh

 

خانم خوانساری اولین بار در سال ۱۳۶۳ وقتی ۱۹ ساله بود با یک آقای ایتالیایی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام استفانی می باشد.

 

11

 

این زندگی اما بعد از به دنیا آمدن دخترشان به طلاق انجامید و سرپرستی “استفانی” به پدرش واگذار شد که حالا نیز در فرانسه زندگی می کند.کتایون خوانساری سال ۱۳۷۱ وقتی ۲۶ ساله بود با استاد محمدرضا شجریان که او نیز از همسر اول خود طلاق گرفته بود ازدواج کرد.ثمره این زندگی نیز یک پسر بنام رایان متولد ۱۹ مهر ۱۳۷۶ است.

 

 

منبع : تابناک و سلام نو

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد