بازیگر جنجالی پدر که سریال خوب بد جلف پیمان قاسم خانی برای شبکه نمایش خانگی در حال فیلمبرداری می باشد قرار بود حضور داشته باشد با یک تصمیم غیرمنتظره از دنیای هنر و حضور در این تیم بازیگری انصراف داد.
 
 
132

 

خداحافظی ریحانه پارسا از دنیای بازیگری

ریحانه پارسا از دنیای هنر فاصله گرفت. ریحانه پارسا در لایو اینستاگرام خود اعلام کرد که در حال حاضر دیگر تصمیم به انجام فعالیت هنری ندارد و گفت: به علت احوالات شخصی خودم ترجیح می دهم کار نکنم و در خلوت خودم به زندگی خودم ادامه دهم.

 

131

در ادامه این تصمیم متاسفانه چون فیلمبرداری سریال “خوب، بد، جلف” در جریان است، برای این گروه آرزوی خوشبختی می کنم و نتوانستم با آن ها همکاری کنم و از گروه انصراف دادم، من بارها دچار شیطنت رسانه شدم و قبل از اینکه با ادبیات دیگری گفته شود، خواستم بگویم که این تصمیم شخصی است و خودم تصمیم به این کار گرفتم. یک روز هم اگر به من کار ندهند ترسی نیست.

112

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال ۹۷ از شبکه دو پخش شد. ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

111

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند ۱۳۹۸ با مهدی کوشکی ( متولد ۱۳۵۹ بازیگر) ازدواج کرد. از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

11

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.

11 - Copy

 

خداحافظی ریحانه پارسا از سریال خوب بد جلف

فیلمبرداری سریال «خوب بد جلف» برای پخش در شبکه خانگی آغاز شد. این سریال مانند قسمت دوم فیلم سینمایی‌ اش توسط محسن چگینی و پیمان قاسم خانی کارگردانی می‌ شود و بخش اعظم آن در یک قطار جلوی دوربین می‌ رود.

نکته جالب جدا شدن ریحانه پارسا از جمع بازیگران این مجموعه است. بازیگری که در «خوب بد جلف؛ ارتش سری» یکی از نقش‌ های اصلی را عهده‌ دار بود و قرار بود در سریال «خوب بد جلف» هم حضور داشته باشد که به دلایل نامعلوم همکاری‌ اش با این پروژه منتفی شد.

هنوز نام سریال «خوب بد جلف» مشخص نیست و تنها پیمان قاسم‌خانی اعلام کرده این فیلم همراه با شوخی‌ هاییی با فیلم «بوچ کاسیدی و ساندنس کید» خواهد بود.

 

منبع:نیک صالحی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد