روشنک گرامی بازیگر جوان و خوش چهره سینمای ایران است که به تازگی در سریال هم گناه که از شبکه نمایش خانگی منتشر شد ایفای نقش کرد. این بازیگر بی حاشیه در صفحه شخصی اش تصاویری از خود منتشر کرد که گفت در حال ورزش بوده است.

 

;v_kh

2

بد نیست درباره روشنک گرامی بیشتر بدانید

روشنک گرامی متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در تهران، بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری از دانشکده سوره و لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشکده هنر و معماری می باشد، وی برنده سیمرغ بلورین در جشنورا سی و یک فجر نیز می باشد

اولین حضور حرفه ای روشنک گرامی در سال ۱۳۸۹ در سریال فاصله ها بود، دو سال بعد در سال ۱۳۹۱ با فیلم قائده تصادف وارد سینما شد و بخاطر بازی در این فیلم سیمرغ بلورین جشنوراه فجر سی و یکم را برای خود به ارمغان آورد. به بهانه ورزش صبحگاهی روشنک گرامی درباره این بازیگر بیشتر توضیح می دهیم.

روشنک گرامی در سال ۱۳۹۳ به هنگام خروج از پارکینگ منزل در محله اکباتان تهران تصادف شدیدی می کند که باعث می شود چندین هفته را در بیمارستان سپری کند وی در مورد این حادثه می گوید :متأسفانه هنگام خروج از پارکینگ منزلمان در اکباتان با خودرویی تصادف کردم و بر اثر شدت جراحت وارده همان لحظه به بیمارستان منتقل شدم و در همان روز نیز تحت عمل جراحی قرار گرفتم.

روشنگ گرامی فعالیت هنری خود را از سال ۸۵ پس از قبول شدن در رشته کارگردانی تئاتر در زمینه تئاتر آغاز کرد وی در سال ۸۷ برای کارگردانی نیز اقدام کرد که آنچنان موفق نبود تا ایتکه در نهایت در تابستان سال ۱۳۸۹ در سریال فاصله ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده در شبکه سوم سیما دیده شد اما اوج شهرت او را می توان بازی در نقش مریم در فیلم قاعده تصادف دانست

 

منبع:اینستاگرام و آراس

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد