مهدی کوشکی از بازیگران ایرانی و متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است . او مدتی پیش با وجود اختلاف سنی زیاد با ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر ازدواج کرد و دیری نگذشت که خبر جدایی انها منتشر شد که بسیار جنجال برانگیز بود . خبر عجیب دیگر مهاجرت ریحانه پارسا پس از این جدایی بود .

مهدی کوشکی با انتشار عکس زیر نوشت :

ما قرار گذاشته بودیم حرف بزنیم گفت بغلم کن برف پشت پنجره شدم در یک آفتاب نرم زمستانی

واکنش مهدی کوشکی به مهاجرت همسر سابقش

 

iQbpQBRqMMEj

 

سریال آقازاده چه حرفی برای گفتن دارد؟

این سریال به نظر من سریال خوبی است، وقتی کارگردانی آن را تماشا کردم یک سری سکانس ها را دیدم که چقدر کارگردانی خوبی دارد، همچنین نویسندگی خیلی خوبی دارد، بازیگرهای خوب و یادمان نرود که این سریال ها برای عموم مردم ساخته می شوند، ما گاهی اوقات با این آگاهی فیلمی را بازی می کنیم که برای همه نیست اما این سریال مثل مجله شما برای عموم مردم است و من عموم مردم را دوست دارم، دوست دارام با آنها هم صحبت شوم و حرفهای من را بشنوند، سریال آقازاده همین کار را می کند و به نظر من به شدت پربازدید خواهد شد.

 

SwLBAlJvUSmZ

 

حالا که واکنش واکنش مهدی کوشکی به مهاجرت همسر سابقش را دیدید درباره بازیگر شدن او بخوانید.

چه شد که اصلا به سمت بازیگری آمدید؟

از بچگی بازیگری را خیلی دوست داشتم، با خودم جلوی آینه به شدت حرف می زدم، در شهرستان خرم آباد به دنبال بازیگری رفتم و دیدم به من بازی نمی دهند، تجربه هم نداشتم و حتی وقتی اولین بار که روی صحنه رفتم و تست دادم به من گفتند شما بازیگر نمی شوید و هیچ کاری بلد نیستید، یک آن روی صحنه خشک شدم، الان در آستانه چهل سالگی بعضی وقتها که غرق در کارگردانی می شوم بازیگری را یادم می رود ولی بعد که فکر می کنم می بینم من بازیگری را دوست داشته ام که کارگردان شده ام و دوباره برمی گردم به آن فضای بازیگری تا بازی کنم.

 

منبع:اینستاگرام ، جدول یاب

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد