الناز شاکردوست هنرپیشه معروف ایرانی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. وی فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. از آثار هنری ایشان می توان به نقش آفرینی در فیلم سینمایی من می ترسم، اسب سفید پادشاه و مطرب اشاره کرد. در قسمت زیر تصویری از ست لباس الناز شاکردوست و کیف عجیبش را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در Niksalehi همراه ما باشید.

عکسی که الناز شاکردوست از ست زیبای لباسش در اینستاگرام منتشر کرده است.

 

8ukUBQ3wpv6g

 

شروع فعالیت الناز شاکردوست در عرصه بازیگری

الناز شاکردوست از بچگی عاشق بازیگری بود و البته در کنارش فوتبال را هم دوست داشت. هنوز هم به هر دو اینها علاقه دارد و یک پرسپولیسی تمام عیار است البته نه از آن هوادارانی که اهل کری خواندن هستند بلکه ترجیح می‌دهد بدون حاشیه تیم محبوبش را زیرنظر داشته باشد.

 

xh0imi4SapK8

 

 

شاکردوست در خانواده‌ای مرفه و در خانه‌ای در خیابان  پاسداران بزرگ شد. پدر او تاجر ابزارآلات صنعت ی است و مادرش خانه‌دار. او بعد از اتمام دبیرستان در رشته تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران قبول شد و مسیری را که به آن علاقه داشت شروع کرد.

ست لباس الناز شاکردوست بازیگر

او کارش را از تئاتر آغاز کرد اما خیلی زود به سینما رفت. او هنوز دانشجوی رشته‌ نمایش دانشکده‌ هنر و معماری دانشگاه آزاد بود که در تست بازیگری کیومرث پوراحمد برای فیلم «گل یخ» (۱۳۸۳) پذیرفته شد و بازیگری را از همان آغاز با ایفای نقش اصلی در برابر محمدرضا گلزار بازی کرد.

سال بعد شاکردوست که خودش را برای فعالیتی فشرده در سینما آماده می‌کرد برای بازی در نقش مکمل فیلم «مجردها» (۱۳۸۳) نامزد تندیس جشن خانه‌ سینما شد که این جایزه را به الهام حمیدی بازیگر «خیلی دور، خیلی نزدیک» (۱۳۸۳) واگذار کرد.

 

hKCpuUaWlc70

 

خانم بازیگر

اینستاگرام الناز شاکردوست و دوات آنلاین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد