ریحانه پارسا بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایرانی اسفند سال ۱۳۷۷ در تهران متولد شده است. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در سریال پدر، فیلم سینمایی رقصنده و گشت ارشاد اشاره کرد. او سال ۱۳۹۸ با مهدی کوشکی ازدواج کرده بود که اخیرا از هم طلاق گرفتند. خانم بازیگر چند وقتی است که به خارج از کشور مهاجرت کرده و به تازگی تصویری از پوشش عجیب ریحانه پارسا بعد از مهاجرت به ترکیه در اینستاگرام منتشر کرده است.

ریحانه پارسا با انتشار این عکس نوشت: من،رفتنم بی حرف

بی موقع بی مقصد حتی

 

l8knxFJYEQHw

 

 

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند ۱۳۷۷ در یک خانواده ۵ نفره در تهران به دنیا آمده است. شغل پدرش آزاد و مادرش خانه دار است و دو خواهر کوچکتر از خودش دارد. او دیپلم نمایش از هنرستان سوره است. بازی را از هنرستان شروع کرده است. در برنامه گفت که به تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک اعتقادی ندارد و قصد ادامه تحصیل ندارد!

 

8AzLG3YhcdCY

 

ریحانه پارسا در رابطه با زندگی شخصی‌اش می‌گوید: « توی زندگی عادی‌ به شدت آدم تنها و خونه‌نشینی هستم. در طول روز کار خاصی‌ام نمی‌کنم و سعی می‌کنم دورم خلوت باشه تا توی آرامش باشم. بیشتر اوقات می‌نویسم. امیدوارم روزی در نوشتن هم اتفاقات خوبی برایم بیفتد.»

از آثار ریحانه پارسا می‌توان سریال پدر را نام برد. وی در عرصه تآتر نیز فعالیت‌هایی دارد اما فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای تآتر هنرستان سوره شروع کرد و با بازی در سریال پدر در نقش لیلا برای اولین بار جلوی دوربین رفت و شناخته شد.

ریحانه پارسا در مورد نحوه انتخابش برای سریال پدر در خندوانه اینگونه توضیح داد:

«در ابتدا قرار بود که بازیگری به نام سوگل خلیق این نقش را بازی کند اما با انصراف ناگهانی او در حالی که ۲۴ ساعت تا شروع کار مانده بود گروه سازنده سریال پدر به دنبال یک بازیگر جایگزین بودند که دستیار آقای توفیقی من را برای این کار انتخاب کردند.

 

منابع:اینستاگرام ریحانه پارسا و تانما

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد