ریحانه پارسا یکی از بازیگران جنجالی و پرحاشیه سینما و تلویزیون می باشد که با ازدواجش با مهدی کوشکی که سالها از او بزرگتر بود جنجال زیادی به پا کرد و حالا که این زوج جنجالی از هم جدا شده اند ریحانه پارسا کشور را ترک کرد و به خارج از کشور رفت.

 

Awqb3Ssa6jUz

;v_kh

11 - Copy

او فیلمنامه ای با نام«زمان» را از زندگی شخصی اش و اتفاقاتی که در سینما برایش رخ داده به نگارش درآورده که هم اکنون در مرحله پیش تولید است و مهاجرت او نیز به ساخت این فیلم برمی گردد.

یک کمپانی معتبر فیلم سازی فرانسوی سرمایه گذاری این فیلم را بر عهده گرفته است. گفته می شود فیلم با اسامی واقعی افراد ساخته خواهد شد و به نوعی افشاگری در سینمای ایران محسوب می شود.

 

bbMKxVAhHcLs
 

مستقل از خبر مندرج در صبح سینما؛ گفته می‌شود یکی از شخصیت های محوری این روایت رسول صدرعاملی است. ریحانه پارسا توسط تهیه کننده ای که ارتباطات گسترده سیاسی – قضائی و … دارد، بارها تهدید شده و جمع فراوانی تلاش می کنند که زمینه بازگشت او را فراهم کنند تا فیلمنامه مذکور ساخته نشود؛ غافل از اینکه فیلم وارد مرحله پیش تولید شده و کمپانی مذکور تلاش می کند ریحانه پارسا خودش در فیلم ایفای نقش کند اما به دلیل وجود مسائل غیراخلاقی او سر باز زده است.

 

ankIDhn0nI7e

 

این بازیگر (زاده ۴ اسفند ۱۳۷۷) هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی است. در رشتهٔ نمایش از هنرستان دیپلم گرفت. در ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی ازدواج کرد و کمتر از یک سال بعد طلاق گرفت.

 

IIIldfTvU2Fu

 

 

فروردین ۱۳۹۸، پارسا مهمان برنامهٔ خندوانه بود. میان‌برنامه‌ای که او به همراه سینا مهراد در آن شرکت کرد از لحاظ بازتاب در شبکه‌های اجتماعی و تعداد بینندگان تلوبیون رکورددار شد.

 

منابع:اینستاگرام ، صبح سینما

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد