سحر قریشی هنرپیشه سینما و تلویزیون فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد از آثار هنری ایشان می توان به بازی در سریال دلنوازان، فیلم سینمایی گشت ارشاد و ساعت شلوغی اشاره کرد. به تازگی تصویری جالب از ست لباس های سحر قریشی در اینستاگرام منتشر شده است. 

سحر قریشی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

با خودت جورى رفتار کن که با کسى که عاشقشى رفتار میکنى….

 

uvtoRCiFlQgk

زندگی هنری سحر قریشی

سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد. سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است  طرفدار دو آتیشه استقلال است.

 

Lvbh0xPbTdsW

 

بازیگر معروف ایرانی

سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای سحر قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.سحر قریشی اصالتا اهل تهران می باشد.

او در سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد. سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی در این فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد.

اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن ۱۷ سالگی در سال ۸۳ با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال ۸۸ به طلاق و جدایی ختم شد.

 

 

منبع:نیک صالحی

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد