بهاره رهنما از بازیگران زن معروف می باشد که همسر اول او پیمان قاسم خانی نویسنده معروف می باشد که حاصل ازدواجشان دختری به نام پریا است . او پس از جدایی با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد که وارد کننده لوازم آرایش می باشد . او هم از همسر اول خود یک دختر دارد .

 

bnbSj1EobpcE

 

بیشتر بدانید از توضیح بهاره رهنما درباره انتشار عکس های ازدواجش

برای انتشار عکس هام مهمترین دلیلم جرات و جسارت دادن به تمام زن های غمگین اطرافم بود ، اونهایی که فکر میکنن زندگی با یکبار جدایی تموم شده و هیچ قصه تازه ای در راه نیست،حتی دوست داشتم دخترم بدونه یک زن همیشه باید با امید و عشق روزهاش رو دوباره بسازه و اینکه باید واقعی زندگی کرد نه زندگی ماکت وار و دروغی که واقعیت و شوق توش نیست، پس برای شکستن این تابو که لباس سفید نمیتونه دوباره در تن یک زن دیده بشه ،من بار دیگر لباس سفید پوشیدم !

حالا که عکس جدید بهاره رهنما در پشت صحنه را دیدید تصویری دیگر از او را ببینید.

 

gUOL50dZHQts

 

در مورد ربان ابی کمرم هم که خیلی سوال کردید باید بگم این یک اعتقاد شخصی بود که رنگ عشق توی تم کفش و لباسو مراسمم باشه چون به نظر من رنگ عشقه و رنگ اشنایی من و همسرم و رنگ محصولات … هم ابیه ، انتخاب تاج عشق هم برای این بود که مهمترین ایتم من برای شروع مجدد یک زندگی عشق بود، چنانچه خداوند عالم پایه های جهان رو روی عشق استوار کرده…

به بهانه عکس بهاره رهنما در پشت صحنه تصویر او را در کنار همسرش ببینید.

 

 

QnkQcMnsJBKS

 

به هر حال ازدواج سنت پیغمبره و راه بسیار درستی برای ادامه روزهای پر از غم و شادی این عمر….

توضیح دیگه ای هم ندارم جز این حدیث امام صادق(ع) که: بخدا قسم نمیرید مگر قبل از مرگتان انچه را که در مورد دیگران قضاوت میکنید ،خود تجربه اش کنید.

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲، اراک) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

 

 

منابع:اینستاگرام ، کافه سینما

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد