سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و حضور همسرش یکتا ناصر به عنوان یکی از نقش های اصلی این سریال در تمام زمان پخش این سریال همراه با انتقادهای زیادی بود که دلیل آن کش دار بودن زیاد قسمت های سریال بود که بعد از پایان سریال نیز برخی از بازیگران این سریال از همکاری در این سریال ابراز پشیمانی کردند. بازیگران زن سریال دل این سریال را در یک نما بببینید.

 

p06Y5ZpP7UH7

با پخش چهلمین قسمت خود امروز به پایان رسید؛ سریالی که حواشی بسیاری را به دنبال داشت و در نهایت، نارضایتی تماشاگران را به جان خرید!

این سریال در شبکه نمایش خانگی چهارشنبه‌های هر هفته عرضه می‌شد و تلفیقی بود از سریال‌های عاشقانه ترکیه همراه با بخش‌هایی خیالی از سینمای بالیوود هند!

«دل» با فقر شدید فیلمنامه مواجه بود به گونه‌ای که شخصیت و دیالوگ‌ها نواقص فراوانی داشت.

به عنوان نمونه در بخش‌هایی از این سریال دیالوگ‌هایی به کار برده می‌شود که محتوای اثر کاملاً دچار وارونگی شده است؛ مثلاً در قسمت سی و نهم زمانی که آرش با بازی «حامد بهداد» از رستا با بازی «ساره بیات» سؤال می‌کند که چرا ماجرای شب عروسی را به او نگفته رستا در یک دیالوگ عجیب می‌گوید: حق توست که با زنی پاک ازدواج کنی و عملاً تمام تقصیرهای ناکرده ۳۹ قسمت را به دوش می‌کشد!

 

و یا در مصداق بالیوودی بودن این سریال منوچهر هادی کارگردان دل دست به اقدامی عجیب می‌زند.

شاید اگر بخواهیم «دل» را یک بار دیگر بنشینیم و کوتاه کنیم به گونه‌ای که لطمه‌ای به داستان نخورد بیشتر از ۱۲ قسمت نمی‌توان برای آن متصور بود.

تکرار و تکرار در آنچه که گذشت و آنچه که خواهید دید حجم زیادی از قسمت‌های ۵۰ دقیقه‌ای سریال دل را به خود اختصاص داد و در طول سریال نیز باز هم تکرار، تکرار و تکرار!

کارگردان فیلم گویا تماشاگر را کند ذهن تصور کرده چرا که صحنه ربوده شدن رستا را دهها بار به تصویر کشید!

 

منابع : اینستاگرام _ عصر ایران

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد