فلور نظری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری است. فلور نظری از سال ۱۳۷۵ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در سریال مرد دو هزار چهره، پرواز در حباب و فیلم سینمایی یکی برای همه را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصویری از جدیدترین تیپ فلور نظری در سالن زیبایی دوستش در اینستاگرام منتشر شده است. 

عکسی که فلور نظری از خود در سالن زیبایی دوستش در اینستاگرام منتشر کرد.

Iqrxk3gO30jS

 

تحصیلات فلور نظری

فلور نظری متولد ۱ بهم ۱۳۴۷ در لاهیجان، بازیگر است. دوخواهر و یک برادر دارد، فارغ التحصیل رشته مدیریت در مقطع کارشناسی و بازیگری از دانشگاه سوره میباشد، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور طی کرده است.

 

LrGVC731AB6J

 

فلور نظری متاهل است و یک پسر بنام شروین که در خانه نیما صدایش میزنند دارد، ۱۳ سال است ساکن کشور آلمان هستند، می گوید : من هر زمانی که دوست داشته باشم، بر می گردم حتی وقتی که پیشنهاد کاری هم نداشته باشم چون همیشه در رفت و آمد هستم دلتنگی هم به وجود نمی آید.

هیچ وقت فکر نمی کردم بازیگر شوم ؛ اما نقاش خیلی خوبی بودم و روی سنگ و چوب نقاشی می کردم، نویسنده خوبی هم بودم زیاد داستان می نوشتم. همیشه یواشکی برای ۶ – ۵ نفر دیگر هم انشا می نوشتم، وی فعالیت اش در حوزه تصویر رو از سال ۱۳۷۵ شروع کرده است.

خانوم نظری شدیدا فوتبالی است، او یک پرسپولیسی دو آتیشه است و در آلمان هم بایرمونیخ را دوست دارد و از هر دو تیم ملی ایران و آلمان طرفداری میکند موزیک کلاسیک، پاپ و سنتی گوش می دهد و عاشق لوبیا پلو است.

 

منابع:اینستاگرام فلور نظری و ساعد نیوز

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد