مریم مومن بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که مدت کوتاهی است وارد این عرصه شده اما خیلی خوب توانست جای خود را در دل مردم باز کند. او برای اولین بار در سریال بانوی عمارت دیده شد.

 

;v_kh

 

مریم مومن متولد ۱۳۷۷ در تهران به دنیا آمده است . میزان تحصیلات وی : دانشجوی رشته بازیگری است، او فعالیت خودرا از تئاتر شروع کرده و حالا به عنوان بازیگر وارد تلویزیون شده است، وی از جمله چهره های‌‌ جدید محبوب بازیگری می باشد که در سریال بانوی عمارت بسیار درخشید.

 

2

 

 

مریم مومن هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. درصورت ازدواج مریم مومن حتماً خبرش منتشر خواهد شد.مریم مومن فعالیت خودرا در عرصه بازیگری با تئاتر دانشجویی شروع کرد،

 

11 - Copy

 

نخستین بار درسال ۱۳۹۶ بعد از تست وارد گروه بازیگر یک سریال تاریخی شد، این سریال با نام بانوی عمارت در پاییز ۹۷ از شبکه سه پخش شد که بازی در نقش فخر الزمان برعهده خانوم مومن می باشد. به بهانه سلفی مریم مومن درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

خانوم مومن یک برادر بنام امیررضا داشت که متاسفانه در ۱۷ سالگی بنام به علت گفته نشده فوت کرده است.

 

مریم مومن در سریال بانوی عمارت

داستان سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می‌کند که در لایه های‌‌ زیرین ان به شرایط اجتماعی و سیاسی ان زمان نیز می پردازد. این سریال در شهر های‌‌ تهران، کاشان و قزوین فیلم برداری شده است ، دراین سریال با بازیگرانی چون، نیکی نصیریانو پاوان افسر همبازی می باشد .

 

منابع:اینستاگرام و تالاب

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد