مهراد جم خواننده جوان ایرانی است که طی روزهای گذشته در مرکز توجه رسانه ها قرار داشته است. این خواننده معروف با انتشار تصاویری با دنیا جهانبخت اعلام کرد که از کشور خارج شده و قصد بازگشت نیز ندارد.

واکنش مجری تلویزیون به مهاجرت مهراد جم روی آنتن زنده را مشاهده می کنید.

بد نیست درباره  مهاجرت مهراد جم بیشتر بدانید

مهراد جم خواننده‌ تازه کار موسیقی پاپ که در نوروز ۱۳۹۹ مهمان ویژه‌برنامه نوروزیِ شبکه یک سیما با اجرای علی ضیاء بود، از ایران مهاجرت کرد و به ترکیه رفت.

او در روزهای گذشته ویدیویی از خودش منتشر کرد که در کنار دنیا جهانبخت حضور دارد و مشغول لب‌خوانیِ یکی از آهنگ‌هایش است.

خواننده جوان

مهاجرت این خواننده‌ی تازه‌کار ابعاد دیگری از پشت‌پرده‌های موسیقی ایران را برملا کرد. پشت پرده‌هایی که گاهی از مافیایی به هم پیوسته و زنجیره‌ای خبر می‌دهد. مافیایی که از تهیه‌کنندگان شروع و تا مهم‌ترین برنامه‌های تلویزیونی هم ادامه می‌یابد.

*مهراد جم از کجا آمد؟

مهراد جم خواننده‌ی با کمترین سطح سوادِ موسیقی بود که با لابی‌گری‌های هادی. ح به عنوان تهیه‌کننده‌اش و البته (مسعود. ج) به عنوان تنظیم‌کننده آثارش، یک‌شبه رهِ صد ساله را پیمود و معروف شد.

واکنش ها به مهاجرت مهراد جم خواننده

مهراد جم همان خواننده‌ای است که با کمتر از ۶ ماه سابقه فعالیت در عرصه موسیقی، به عنوان مهمان ویژه به برنامه نوروزیِ شبکه یک با اجرای علی ضیاء آمد.

جم در آن برنامه با صراحت ادعا کرد که تمام سازها را به جز ویلن می‌نوازد! بعدها در یک لایوِ اینستاگرامی با آرون افشار در پیدا کردنِ گامِ یک قطعه سرگردان مانده بودند. آنجا بود که بار دیگر اثبات شد که خوانندگانی مانند مهراد جم چقدر سطح پایینی از نظر سواد و درک موسیقی دارند و چقدر ادعاهایشان با واقعیت فاصله دارد.

اکنون هم که این جوانِ کم تجربه اسیر دامِ سایت‌های شرطبندی شده و از ایران مهاجرت کرده است.

 

 

اینستاگرام و تسنیم

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد