سینا مهراد بازیگر معروف سینما و تلویزیون و پسر سعید سهیلی کارگردان ایرانی می باشد. آقای بازیگر تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. او از کودکی بازیگری را تجربه کرده و اولین بار در چهار سالگی در فیلم مردی شبیه باران نقش آفرینی کرده است. سینا مهراد بازی در سریال پدر، آقازاده و فیلم سینمایی گشت ارشاد را در کارنامه هنری خود دارد. در قسمت زیر تصویری از ویلای سینا مهراد را قرار داده ایم.

عکسی که سینا مهراد از خود در ویلای لاکچری اش در اینستاگرام منتشر کرد.

 

BqNjY4RKU9Gx

 

نحوه ورود سینا مهراد به دنیای بازیگری

سینا مهراد در یک خانواده پنج نفره و هنرمند متولد شده است، او فرزند کارگردان مشهور کشورمون سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد.

 

H0WUMwnpS4Xp

 

جالب است بدانید هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند. ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است.

سینا مهراد در خانواده‌ای هنری متولد شده بنابراین از کودکی با هنرعجین بوده است و از همان دوره با حرفه بازیگری بزرگ شده است و در کنار پدر و برادرش بازیگری را آموخته است.

سینا مهراد از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در ۴ سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است. سینا مهراد همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است.

سینا مهراد پس از بازی کردن در فیلم‌هایی در کودکی یک دوره چهار پنج ساله مشغول تحصیل بود و کار بازیگری را انجام نمی‌داد. سرانجام ازسن ۱۹ سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کرد و علاوه بر بازیگری، دستیار کارگردان نیز بوده است.

سینا مهراد از سری اولین فیلم گشت ارشاد در کنار سعید سهیلی بود و به عنوان دستیار کارگردان پدرش را همراهی می‌کرد، همچنین در این فیلم ساعد سهیلی برادرش نیز به عنوان بازیگر حضور داشت.

 

 

منابع:اینستاگرام سینا مهراد و اقتصاد24

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد