امیرخسرو عباسی همسر بهاره رهنما بازیگر معروف سال ۱۳۵۳ در تهران متولد شده است. او  مدیر شرکت پارس پخش کهن است. امیرخسرو عباسی قبل از بهاره رهنما یک بار ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک فرزند دختر است. جالب است بدانید که اولین کرم شتر مرغ در ایران توسط شرکت ایشان تولید شده است. به تازگی تصویری از امیر خسرو عباسی و فرزندش در اینستاگرام منتشر شده است.

امیرخسرو عباسی با انتشار این عکس نوشت:

دختر قشنگم لبخند و خنده‌هایت که کیلومتر‌ها ادامه پیدا می‌کند قلب و روح من گرم می‌شود تو خیلی سریع بزرگ می‌شوی در حالی که من آرزو می‌کنم هر لحظه با تو بودن تا ابد ادامه داشته باشد

 

ruMwD0YD8oK2

99ddzdq3JV82

 

شغل امیرخسرو عباسی همسر بهاره رهنما

امیر خسرو عباسی متولد ۱۳۵۳ و ساکن محله الهیه تهران است. مهندس امیرخسرو عباسی مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس (HIGHNESS-JUXI)  را انجام می دهند.

 

بهاره رهنما درکنار امیر خسرو عباسی و فرزندش

در سال ۹۵ به عنوان جوان کارآفرین برای راه اندازی تولیدات محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی معرفی شده است. وی در سال ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ موفق به دریافت تندیس از دست نماینده وزیر شد.

همچنین اولین کرم شتر مرغ در ایران توسط شرکت امیر خسرو عباسی تولید شده است.

امیر خسرو عباسی و بهاره رهنما در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ مصادف با تولد امام رضا (ع) در صحن مطهر ایشان به عقد یکدیگر در آمدند. این دو طی مراسمی باشکوه و با حضور هنرمندان سرشناس در ۴ شهریور ۱۳۹۶ پیوندشان را جشن گرفتند.

امیرخسرو عباسی: کارآفرین کسی است که از فکر و اندیشه خود در جهت خلق یک ایده کمک می گیرد. این فکر و اندیشه هم به پیدایش فرصت های شغلی کمک می کند و هم باعث می شود تا از کم ترین امکانات به بهترین نتایج دست پیدا کرد. کارآفرینان بدون دریافت هیچ گونه تسهیلاتی به دلایلی که عنوان کردم در این کار موفق بوده اند.

 

 

منابع:اینستاگرام امیرخسرو عباسی و ویستا

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد