بهاره رهنما بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که مدتی است با امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایشی ازدواج کرده است. این بازیگر جوان عکسی از خودش در سریال عاشقانه ۲ منتشر کرد که نشان می داد به این سریال پیوسته است. در ادامه چهره بهاره رهنما در گیسو را مشاهده می کنید.

عکسی که بهاره رهنما از نمایی از سریال عاشقانه ۲ در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

 

2

11

11 - Copy

 

جزئیات بیشتر درباره حضور بهاره رهنما در سریال «گیسو» 

​با اضافه شدن بهاره رهنما به سریال شبکه نمایش خانگی «گیسو» فیلمبرداری این پروژه همچنان ادامه دارد.

در حالی که فیلمبرداری سریال نمایش خانگی «گیسو» به تهیه کنندگی هومن کبیری و کارگردانی منوچهر هادی با حضور همه بازیگران در حوالی لواسان ادامه دارد؛ بهاره رهنما هم به جمع سایر بازیگران اضافه شد.

محمدرضا گلزار،ساره بیات، هومن سیدی وبا هنرمندی حسین یاری و هانیه توسلی شمسی فضل الهی، علیرضا زمانی نسب، آزاده ریاضی، سانیا سالاری و بهاره رهنما بازیگران این سریال هستند.

از همان زمانی که آخرین قسمت سریال عاشقانه پخش و پرونده فصل اول آن بسته شد، مخاطبان و رسانه‌ها پیگیر این سوال بودند که آیا سریال عاشقانه فصل دوم دارد؟ پس از مدتی که منوچهر هادی و برخی از بازیگران سریال عاشقانه درباره احتمال ساخت فصل دوم صحبت کردند، گمانه‌زنی‌ها درباره بازیگران سریال عاشقانه ۲، زمان پخش آن و مسائلی از این دست آغاز شد.

بر اساس گفتگویی که منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه ۲ با فریدون جیرانی در برنامه کافه آپارات داشته است پیش تولید سریال از اوایل تیر ماه ۹۹ آغاز شده است.

فصل اول عاشقانه درباره سه دوست به نام‌های رضا شکیبا، سهیل بقایی و پیمان رستاگ بود که در یک شرکت تبلیغاتی با یکدیگر شراکت و همکاری داشتند. به دلیل ارتباط فامیلی رضا و پیمان و رابطه دوستانه صمیمی آنها با سهیل، خانواده‌های این سه دوست هم با هم رفت و آمد خانوادگی داشتند و همین مسئله سبب شد در یکی از پروژه‌های تبلیغاتی که قرار بود با حضور خواننده معروف فرزاد فرزین تولید شود، خانواده‌‌ها نیز همراه سهیل و پیمان و رضا راهی شمال شوند.

اما اتفاقی ناگهانی و غیرمترقبه، باعث شد دختری به نام گیسو سر راه رضا سبز شود و ادعا کند خواهر اوست.

 

 

منابع : اینستاگرام و برنا و پلازا

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد