سحر قریشی مدل و بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی سال ۱۳۸۳ با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرده بود اما پس از مدتی از هم جدا شدند. سحر قریشی از سال ۱۳۸۸ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی پا تو کفش من نکن، کارگر ساده نیازمندیم و سریال دلنوازان را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی عکس جدیدی از سحر قریشی و مادرش در ماشین لاکچری خانم بازیگر در اینستاگرام منتشر شده است.

 

72rG235cZZ2Y

بیوگرافی سحر قریشی:

سحرقریشی در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. سحرقریشی تنها یک برادر دارد و طرفدار دو آتیشه استقلال است. سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، که طلاق گرفتند ورابطه اش با امید علومی و فوتبالیست معروف جنجالی شد. سحرقریشی بازیگر پرحاشیه  با بازی در فیلم لج و لجبازی با پیشنهاد سارا خوئینی ها   وارد عرصه بازیگری شد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید. سحرقریشی در جدید ترین تصویری که از او در باشگاه بدنسازی منتشر شده جنجالی شد:

 

HnUo8Cu2WiEb

 

نام:سحر

نام خانوادگی:قریشی

تاریخ تولد:1366/10/6

محل تولد :تهران

سالهای فعالیت:از سال 1388 تاکنون

سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است طرفدار دو آتیشه استقلال است، سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد، سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، این دو مدتی قبل طلاق گرفتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد