شاهرخ استخری هنرپیشه معروف سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. او دارای مدرک لیسانس مهندسی صنایع است. شاهرخ استخری تاکنون در سریال دلنوازان، فاصله ها و ماه و پلنگ نقش آفرینی کرده است. آقای بازیگر با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و دو فرزند دختر به نام پناه و نبات دارد. در قسمت زیر استوری جدید شاهرخ استخری از دختر بامزه اش نبات خانوم را قرار داده ایم. 

عکسی که شاهرخ استخری از دخترش نبات در استوری اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

 

TccbdHXRITj9

 

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۴ مهرماه سال ۱۳۵۹ در تهران ، ۳۹ ساله متأهل و اهل شیراز است او فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع است.شروع فعالیت بازیگری او از سال ۸۴ با یک تله فیلم بود اما در سال ۸۶ با حضور در سریال پریدخت وارد تلویزیون گردید . سال ۱۳۸۸ با حضور در سریال دلنوازان حسین سهیلی زاده با نقش بهزاد توانست به خوبی دیده و شناخته شود و بعد از آن در سریالهای دیگری حضور یافت

 

5eulyL1Gsr4l

 

استوری جدید شاهرخ استخری از دخترانش

استخری در یک خانواده ۵ نفری زندگی کرده و فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش که یکسال از او کوچک تر است فوق لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد. شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دوره راهنمایی اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

شاهرخ استخری به خاطر اینکه پدرش به مدت هشت سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است از خدمت سربازی معاف شده است و فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

 

منابع:اینستاگرام شاهرخ استخری و نیک صالحی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد