یکتا ناصر هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی با منوچهر هادی کارگردان معروف ازدواج کرده و متاهل است، حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام سوفیا است. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در فیلم سینمایی نسکافه داغ داغ، سرود تولد و سریال دختران حوا اشاره کرد. به تازگی عکس جدید یکتا ناصر و دخترش سوفیا در اینستاگرام منتشر شده است.

یکتا ناصر با انتشار این عکس نوشت: لحظاتى که با عشق میگذرد انگار که از ثانیه هاى عمر کم نمیشود.

 

6lOZ5NzBK48F

 

لحظات عاشقانه یکتا ناصر و دخترش

ازدواج و همسر یکتا ناصر

یکتا وقتی به دنیا آمد پدرش هنوز از نیروی زمینی ارتش بازنشسته نشده بود ولی مادرش از همان اول خانه‌دار بود. یکتا روز ۱۲ آبان ۱۳۵۷ متولد شد. محل تولدش هم تهران است. دوران کودکی ناصر روال طبیعی‌اش را گذراند و او با خواهرش هم رابطه خوبی داشت. ناصر در دبیرستان در رشته تجربی درس خواند.

 

hrpbUvpD2VtG

یکتا ناصر با منوچهر هادی کارگردان معروف ازدواج کرده و متاهل است.

منوچهر هادی در سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. او درسال ۱۳۶۳ درجنگ ایران وعراق پدرش را از دست دادو پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.

 

9q968FuHDgWw

یکتا ناصر با مهریه ۵ سکه طلا به عقد منوچهر هادی درآمد و زندگی ساده خود را در خوشبختی شروع کردند. این خوشبختی با تولد دخترشان سوفیا صدچندان شد.

یکی از حرف‌هایی که درباره یکتا ناصر زده می‌شود این است که می‌گویند او آدم مغروری است اما خودش این موضوع را قبول ندارد و می‌گوید: متاسفانه به خاطر چهره‌ام برای همه این تصور پیش می‌آید که یکتا ناصر دچار غرور شده و خودش را می‌گیرد اما در واقع این طور نیست .

 

منابع : اینستاگرام یکتا ناصر و دوات آنلاین

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد