جزئیاتی از شایعه ماجرای ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان را در این صفحه مشاهده کنید.

 

11 - Copy

111

11

سحر دولتشاهی، بازیگر کشورمان همسر دوم رامبد جوان است که چند سالی است از هم جدا شدندو رامبد جوان با نگار جواهریان ازدواج کرد.همایون شجریان فرزند استاد شجریان که قبلا ازدواج کرده و یک دختر نیز دارد.قابل ذکر است که استاد شجریان با خواهر همسر همایون شجریان ازدواج کرده است.

این شایعه در شبکه های مجازی دست به دست می چرخد و درست و غلط بودن این خبر ،فعلا نه تکذیب و نه تایید شده است

حال خبرهای پخش شده در بین کاربران و شبکه های اجتماعی از نامزدی این دو هنرمند حکایت دارد.

سحر دولتشاهی جدیدا در پروژه و کنسرت که شرح آوازی شاهنامه بود با همایون شجریان همکاری کرده و نقش رودابه را بازی می کرد.حال با این خبر منتشر شده دور از ذهن نیست که در همکاری با هم و در کنار هم در کنسرت سی شاید علاقه ای ایجاد شده است.

اما نکته مهم در این شایعه این است که همایون شجریان دارای همسر و یک دختر می باشد و تاکنون خبری مبنی بر جدایی از همسرش منتشر نشده است.

 

 

بیوگرافی سحردولتشاهی  :

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر 1358 تهران بازیگرِ سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می باشد. مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

 

شروع فعالیت سحر دولتشاهی

فعالیت خود را از اوخره دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد.
 
شروع حرفه ای در تئانر هم در سال 79 و 80 بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال 1383 معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد.

 

شهرت یافتن سحر دولتشاهی

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد.
 
شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و همچنین حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

 

ازدواج سحر دولتشاهی

او در 27 اسفند 87 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید :دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجام شد.

 

طلاق سحردولتشاهی از همسرش

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند !
 
سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال 93 را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو یی درباره این تنهایی بیان می دارد:سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

 

 

 

منبع:نمناک

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد