برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور  25 اسفند 96 ساعت 14 روی آنتن شبکه شما رفت. درحالی که آرش ظلی پور آخرین برنامه از فصل دوم من و شما را روی آنتن میبرد ، میزبان یکی از بازیگران طناز کشورمان بود که در چند سال اخیر با حواشی زیادی مواجه شده بود.

 

;v_kh

 

بهنوش بختیاری بازیگر طناز کشورمان مهمان آخرین برنامه من و شما شد و در این برنامه از زندگی با همسرش ، ماجرای مادرش شدن ، اختلاف با سحر قریشی ، مشکلاتی که با امیر تتلو داشت صحبت کرد و درباره اختلاف با پدرش و رابطه ای که در برنامه ماه عسل از آن صحبت کرده بود دست به افشاگری زد.

 

ماجرای دعوای سحر قریشی با بهنوش بختیاری چه بود

آرش ظلی پور از بهنوش بختیاری خواست تاماجرای اختلاف با سحر قریشی را تعریف کند که گفت :من با سحر قریشی قهرم ، چون من سحر را مثل یک خواهر دوست داشتم و به دلیل اینکه از نظر سنی و ماری از سحر بزرگتر هستم اصلا توقع نداشتم سحر چنین صحبت هایی را درمورد من مطرح کند .

سحر قریشی در مقابل میلیون ها نفر از من بد گفت و باعث شد من به تمام معنا خورد شوم و فرو بریزم . آقای ظلی پور من واقعا کوچک ترین حسادتی نسبت به کسی ندارم و مدتها است این حس را در وجودم کشته ام و اصلا توقع نداشتم سحر قریشی چنین اظهاراتی در مورد من داشته باشد و وقتی این موضوع را با او مطرح کردم گفت من منظورم با شما نبوده است و شما دچار سوء تفاهم شده اید و این برایم گران تر تمام شد.

 

اختلاف بهنوش بختیاری و سحر قریشی ادامه دارد

من بعد از گذشت مدتی از این ماجرا پستی در اینستاگرامم منتشر کردم و گفتم که کدورت بین ما رفع شده است و با این کار انتظار داشتم سحر با من تماس بگیرد و از من عذرخواهی کند اما این اتفاق نیوفتاد و باز هم به رفتارش ادامه داد و من واقعا ماندن که من چه بدی در حق او کرده بودم و الان هم از دست سحر قریشی ناراحت و دلخورم.

بهنوش بختیاری ادامه داد :من اگر اشتباه کنم آنقدر شهامت دارم که از طرف مقابلم عذرخواهی کنم . مثلا در یک مراسمی درباره جواد رضویان بدگویی شد و من هم این صحبت را ادامه دادم اما وقتی متوجه اشتباهم شدم به آقای رضویان زنگ زدم و به ایشان توضیح دادم که من آن روز اصلا حالم خوب نبوده و این صحبت ها را درمورد شما کرده ام و از شما عذرخواهی میکنم .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد