پست جنجالی مهناز افشار در بغل هری پاتر در صفحه اینستاگرام این بازیگر جنجال تازه ای به راه انداخت .مهناز افشار  از ایران مهاجرت کرده است . مهناز افشار در المان زندگی می کند. مهناز افشار در سریال ها و فیلم های زیادی در ایران بازی کرده است . مهناز افشاربا انتشار پستی در اینستاگرام جنجال جدید به راه انداخته است . 

 

11

 

 

مهناز افشار متولد ۲۱ خرداد سال ۱۳۵۶، در تهران است. مهناز افشار دیپلمش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت.محمد‌علی رامین مشاور پیشین احمدی‌نژاد و پدر شوهر اسبق مهناز افشار توئیتی در خصوص ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه آقایان منتشر کرده بود که با واکنش تند مهناز افشار مواجه شد.

 

حضور در برنامه استعداد یابی شبکه عربستانی

عکسی از پشت صحنه ضبط برنامه استعدادیابی ایرانز گات تلنت که در شبکه ماهواره‌ای ام بی سری پرشیا قرار است پخش شود. مهناز افشار بازیگر سینمای ایران در کنار ابراهیم حامدی مشهور به ابی، آرش لَبّاف معروف به آرش، یکی از داوران این مسابقه شده است.
 
 
 

 

بیوگرافی مهناز افشار و همسر سابقش 

مهناز افشار، بازیگر شناخته شده سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او به واسطه موقعیت هنری، زندگی شخصی و خانوادگی و فعالیت‌های اجتماعی اش در سال‌های اخیر به یکی از سلبریتی‌های جنجالی در ایران تبدیل شده است. افشار زندگی حرفه‌ای و پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. در ادامه نگاهی به زندگی و کارنامه مهناز افشار داریم.

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد