الهام حمیدی با انتشار این عکس نوشت: ﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ، ﭼﻮﻥ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺭﻭ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﻢ... ﻭ ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮﺩﺍﯾﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ...

الهام حمیدی  متولد آذر ماه سال 1356 در تهران است و دو برادر کوچکتر دارد، الهام حمیدی  پدرس در جوانی تئاتر کار میکرده، عموی پدرش گوینده رادیو بوده و این باعث شد تادر 7 سالگی بازیگری را تجربه کند، الهام حمیدی  با مسافری از هند  شناخته شد...

 

11

 

چکیده ایی از بیوگرافی الهام حمیدی:

الهام حمیدی  متولد ۸ آذر ۱۳۵۶ و هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران است. او تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته‌است. الهام حمیدی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته‌است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد.

 

ماجرای ازدواج و طلاق الهام حمیدی

قبلا خبر آن‌لاین گزارش داده بود که در ضیافت افطار رییس جمهور، وزیر ارشاد این بازیگر را بعنوان ایفاگر نقش‌های ارزشی و ماندگار معرفی کرده است.الهام حمیدی در واکنش به این رخداد، این متن را منتشر کرده است.

همینطور دراین خبرگزاری صحبت‌های حمیدی درمورد ازدواج، در برنامه دورهمی، اینگونه نقل شده است: «حمیدی با بیان این که هر شخصی با شغل ما کنار نمیآید، از دلایل مجرد بودنش گفت: تا همین حالا قسمت نشده ازدواج کنم ودر حیطه کاری ما انتخاب بسیار سخت است و هر شخصی با این شغل کنار نمی‌آید.ولی اگر بخواهم روزی ازدواج کنم، انتخابم به دور از عرصه بازیگری، تلویزیون، سینما و این فضا است.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد