ساره بیات بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. خانم بازیگر فارغ ‌التحصیل رشته صنایع فرش و سفیر صنایع دستی است. او از سال ۱۳۷۹ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و بازی در سریال یک مشت پر عقاب، فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد و سمفونی نهم را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصویری از ساره بیات بازیگر سریال دل با آرامش خاص در طبیعت زیبا منتشر شده است.

ساره بیات با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

آرامش،نتیجه توکل به خداست. خدایا از شما سپاسگزارم

 

2

 

ساره بیات در ۱۴ مهر ۱۳۵۸ چشم به جهان گشود. ساره بیات که در دانشگاه هم در رشته هنر تحصیل کرده است درباره ورود به عرصه بازیگری می‌گوید: « خانوادم با بازیگری مخالف بودند، برای همین مـن پنهانی رشته تحصیلی دانشگاهم را هنر انتخاب کردم کـه از راه هنر یواشکی وارد بازیگری بشوم ولی نشد و دانشگاه هنر خواندم و بعد کـه دانشگاه بـه پایان رسید، با کلاس‌ های بازیگری ذهن خانواده‌ ام را آماده کردم.» او در سال ۱۳۸۰ وارد تئاتر شد و در جشنواره پلیس در اولین کارش، جایزه بهترین بازیگری را به همراه دیپلم افتخار کسب کرد. اما بـه دلیل مخالفت خانواده و سن کم مدتی بازیگری را کنار گذاشت.

بعد از مدتی در کلاس‌های بازیگری پرویز پرستویی در موسسه کارنامه شرکت کرد و در پی آن به مجموعه «یک مشت پر عقاب» دعوت شد. یک مشت پر عقاب نام یک مجموعه تلویزیونی بود که در بهمن ماه ۱۳۸۶ از شبکه سه سیما پخش می شد.

درباره حضورش در این سریال می‌گوید: « وقتی که بعد از آن وقفه تصمیم به بازگشت گرفتم، با کلاس های آقای پرستویی در موسسه کارنامه شروع کردم. آنجا هم جزو شاگرد اول ها بودم و درسم خوب بود. بعد از آنجا برای «یک مشت پر عقاب» که یک سریال تاریخی معاصر بود کارم کردم. سریال «یک مشت پر عقاب» نخستین کار تصویری من بود ولی در کنار آدم های حرفه ای قرار گرفتم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد