نیوشا ضیغمی هنرپیشه معروف سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی از سال ۱۳۸۲ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال در چشم باد، فیلم سینمایی دختر عمو پسر عمو و ما خیلی باحالیم نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر با آرش پولادخان تاجر نقره ازدواج کرده و متاهل است. به تازگی تصویری از دهمین سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش در اینستاگرام منتشر شده است.
 

نیوشا ضیغمی با انتشار این عکس نوشت:

امروز ده سال تمام شد از روزی که با هم عهد بستیم و گفتیم وفادار خواهیم ماند در روزهای خوشی و‌ناخوشی شیرینی و تلخی داشتن و نداشتن و هر آنچه باید تجربه کرد تا زندگی ساخته شود و انسان پخته و ثمره عشق ما امروز فرزندی نیک است که عاشقانه دوستش داریم و من و تویی که امروز بدون هم هیچ ایم دوستت دارم مرد زندگی من

 

 

سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش

 

 

آرش پولادخان ، همسر نیوشا ضیغمی است . وی اصالتا اصفهانی و متولد اصفهان است.از زبان آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی :  من عاشق وی بودم فقط او را از فیلمهایی که می دیدم می توانستم ببینم همیشه او را زن ایده آل زندگی خود می دانستم به همین دلیل تصمیم گرفتم یکجوری به او نزدیک بشوم و با خصوصیاتش جهت ازدواج آشنا شوم .

تنها راهی که به ذهنم رسید سرمایه گذاری در یکی از فیلمهای نیوشا بود تصمیم گرفتم در یکی از فیلمهایش سرمایه گذاری کنم تا بتوان از نزدیک با او بیشتر آشنا شوم . به ذهنم ختور نمی کرد که چنینی شخصیتی داشته باشد خیلی ایده ال تر از آن چیزی بود که در فکر خود می پنداشتم . این شد که بعد از مدتی آشنایی با هم ازدواج کردیم .

 

 

 

منبع:اینستاگرام نیوشا ضیغمی

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد