دنیا جهانبخت ( زهرا جهانبخت) تصویری از 18 سالگی خود در فضای مجازی منتشر کرده است که گویا قبل از انجام جراحی های زیبایی روی صورتش بوده است.

 

2

 

دنیا جهانبخت یکی از چهره های معروف در فضای مجازی و اینستاگرام است که بدون هیچ استعداد خاصی در بین کاربران شهرت یافته است.

دنیا جهانبخت به دلیل اینکه از عشق سابقش ساسی مانکن ضربه و شکست عشقی خورد اقدام به خودکشی و خفه کردن خود با روسری کرد و از خود ویدیو تهیه و در اینستاگرام منتشر کرد که میلیون ها بار دیده شد.

از آن ماجرا به بعد در بین کاربران اینستاگرام شهرت و محبوبیت خاصی یافته است. در حال حاضر دنیا جهانبخت بیشتر از هر سلبریتی و بازیگران ایرانی در اینستاگرام فالور و دنبال کننده دارد او با 10 میلیون فالور در اینستاگرام نزد مردم معروف شده است.

دنیا جهانبخت یکی از مدلهای نسبتا معروفی می باشد که در عرصه مانکن و مدلینگ فعالیت می کند در مورد تاریخ تولد محل تولد و … اطلاعاتی از وی منتشر نشده است . ایشان به واسطه نامزدی با ساسی مانکن توانست به شهرت برسد . اما شهرتی که پر از مسخره بازی و دیوانگی بود .

ماجرا از آنجا شروع شد که دنیا جهانبخت با انتشار عکس دونفره از خود و ساسی مانکن در اینستاگرام اعلام نامزدی کرد . این خبر با تیتر ازدواج ساسی مانکن خیلی سریع توانست دنیا جهانبخت را به شهرت برساند . هر روز عکسهای عجیب و غریبی منتشر می کرد از  خالکوبی  اسم ساسی مانکن گرفته تا هدیه های گران قیمت, تا اینکه ساسی مانکن از دنیا جدا شد از اینجا به بعد عکسهای عجیب و غریب دنیا جهانبخت شروع شد . تصاویر عجیبی مثل گریه کردن ,  خودکشی  و … آخر سر هم که یک کلیپ منتشر کرد در حال گریه و زاری کردن .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد