ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون است. ریحانه پارسا چند روز پیش در صفحه اینستاگرامش با مسیح علینژاد لایوی گذاشت و در آن از ناگفته های زندگی اش گفت :

 

 

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون است. ریحانه پارسا چند روز پیش در صفحه اینستاگرامش با مسیح علینژاد لایوی گذاشت و در آن از ناگفته های زندگی اش گفت : ریحانه پارسا از ماجرای خودکشی خود در خواب و نجاتش توسط مهدی کوشکی نیز پرده برداشت که فیلم  آن را در ادامه می بینید. ریحانه پارسا متولد 4 اسفند 1377 می باشد. ریحانه پارسا با سریال پدر به شهرت دست یافت.

ریحانه پارسا ۴ اسفند ۱۳۷۷ در تهران متولد شد. در رشتهٔ نمایش از هنرستان دیپلم گرفت. در ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی ازدواج کرد و کمتر از یک سال بعد طلاق گرفت. او در ادامه به حادثه ای که در آن  مهدی کوشکی  جانش را نجات داد اشاره کرد و گفت: یک مرتبه در خواب بودم و با دستم ناخوداگاه جلوی دست و بینی ام را گرفته بودم و داشتم خودم را خفه می کردم که مهدی کوشکی دستم را کشید والا خودم را خفه کرده بودم.

ریحانه پارسا ، بازیگر و چهره جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی که به ترکیه مهاجرت کرده در لایو اینستاگرامی با مسیح علینژاد ناگفته هایی از زندگی خصوصی اش را بازگو کرد و از دلایل کشف حجابش و  ازدواج سفید با مهدی کوشکی  گفت.​

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد